איזה סוגי שירותים יש עבודה בגובה?

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

ביצוע עבודות בגובה כרוך בסיכון רב ולכן מחייב נקיטת אמצעי זהירות והקפדה על בטיחות. כאשר נדרש ביצועה של עבודת בנייה בקומות גבוהות של בניין, ניקוי חלונות, שיקום מבנים ואיטומם, נדרשים מיומנות וניסיון. עבודות אלה מחייבות שימוש בשיטות ובאמצעים ייחודיים וייעודיים לעבודות בגובה.

כמעט מדי יום אנחנו נחשפים למידע על אודות פועלי בניין שנפלו מפיגומים גבוהים. חיי לא מעטים מהם מסתיימים באופן טראגי בגלל הנפילה. עצם המחשבה על רשלנות, הפקרות ובעיקר הרצון לחסוך בכסף- גורמים שונים לתאונות העבודה הטראגיות- היא בלתי נסבלת. 

עבודה בגובה מחייבת לא רק שימוש באמצעים שונים שנועדו להבטיח את שלומו וביטחונו של העובד בגובה אלא גם ואולי בעיקר ריכוז מרבי, הקפדה וזהירות יתרות של העובד.

מדוע מומלץ לשכור את שירותיה המקצועיים של חברה המתמחה בעבודות גובה?

  • החברה וכל עובדיה עובדים בכפוף לתקני איכות ובטיחות מחייבים ומחמירים ביותר.
  • החברה משתמשת בציוד ייעודי שנדרש ומאושר לשימוש בהיותו נושא תווי תקן בינלאומיים.
  • החברה מבטחת את העובדים בה מפני כל סיכון לתאונה/נזק  שעלולים להיגרם לעובדים בה בשל דרגת הסיכון הגבוהה הכרוכה בסוג זה של עבודה.
  • החברה מאופיינת ומצטיינת בעבודת צוות, מה שמייעל ומזרז את העבודה מבלי לפגוע כלל ביסודיות שבה היא מתבצעת ובזהירות המרבית שנוקטים בה כל העובדים.
  • החברה ערוכה לבצע עבודה לפי כל מתווה נדרש, בכל מיקום וסביבת עבודה,  בכל מזג אוויר.
  1. לקראת מערכות בחירות- ארציות ומקומיות- מתמלאים החוצות בשלטי המועמדים השונים. בין השאר יש דרישה וצורך לתלות אותם על מבנים גבוהים. כך גם כאשר חברות מסוימות מפרסמות את מוצריהן או את שירותיהן, יש הבוחרים לפרסם תמונה של דוגמנית ידוענית בגודל טבעי ואף פי שניים או שלושה מגודל זה על מגדלי מגורים רבי קומות. אף שלא מדובר בפרוייקט מורכב הוא צריך להיעשות באופן מקצועי על ידי אנשים מקצועיים.

עבודה בגובה נדרשת בתוואי שטח ובמתחמים שונים ומחייבת היערכות מבעוד מועד ולקיחה בחשבון של משתנים שונים. הידע, המקצועיות והניסיון מאפשרים לחברה לתכנן את העבודה, לאמוד באופן מדויק למדי את משך הזמן שיידרש לביצועה ולהשלמתה, הציוד שיידרש, מספר העובדים וכל שאר המשתנים. 

זקוקים לשירותי עבודה בגובה ורוצים לישון בשקט וכשאתם מתעוררים לא רוצים לכסוס ציפורניים במתח, בדאגה ובחרדה?  חברת אד הוק עבודות גובה מספקת מכלול שירותים בתחום עבודה בגובה: איטום מבנים, שיקום מבנים, ניקוי חלונות בסנפלינג, שיפוץ בניין חיצוני ועוד. כאשר שוכרים את שירותיה אפשר להיות סמוכים ובטוחים כי העבודה תתבצע לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות. אם יש סוג של שירות שעליו נכון להגיד "אל תנסו את זה בבית"- עבודתם של מקצועני חברת אד הוק  מייתרת אפילו את עצם המחשבה על מציאת פתרון חלופי, שאינו אלא מקס שווא. 

 

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

התקשרו עכשיו

אזור צפון

מרכז ודרום