בדיקת דירה יד שנייה

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

כאשר אתם מעוניינים לרכוש דירה יד שנייה, מומלץ להזמין חברה לבדק בית על מנת שתוכלו להיות בטוחים כי הדירה אכן שווה את ערכה.

מה חשוב לבדוק כאשר רוכשים דירה יד שנייה?

לפני שאתם חושבים לרכוש דירה יד שנייה, חשוב שתבצעו שתי בדיקות חשובות אשר יוכלו לעזור לכם להבין האם אתם באמת מעוניינים לבצע את הרכישה.

  1. חשוב לבצע בדק בית, בדיקה זו נעשית על ידי מהנדס מומחה אשר מגיע עם ציוד מתקדם על מנת לבצע את הבדיקה באופן יסודי וכן בצורה המקצועית ביותר, כך תוכלו להיות בטוחים כי אינכם מפספסים ליקוי בדירה לפני הרכישה אשר יוכל להחמיר עם הזמן ולגרום לכם לנזק בעתיד, בדיקה זו מאתרת עבורכם ליקויים כמו: רטיבויות, נזילות, בעיות צנרת ועוד.
  2. בדיקת קרינה – בודק קרינה מוסמך יבדוק את רמת הקרינה בדירה, וכן יוכל להגיד לכם האם זה עובד את גבול המותר או האם רמת הקרינה הינה רמה סבירה, במקר וקיימת חריגה ברמת הקרינה יוצעו לכם פתרונות על מנת לסדרם.

ישנם כמה בדיקות נוספות אשר מומלץ לכם לעשות לפני רכישה של דירה יד שנייה, כמו למשל: בדיקה של שמאי הבודקת את זכויות הבנייה, בדיקה נוספת שתעזור תהיה בדיקה אשר תעזור לכם להבין כי הדירה אותה אתם מעוניינים לרכוש תהיה עמידה בזמן של רעית אדמה ועוד.

כלי חיתוך

למה חשוב לבצע את כל הבדיקות?

חשוב לבצע את הבדיקות הנדרשות על מנת שתוכלו להיות בטוחים כי הדירה אותה מעוניינים לרכוש אינה מלאה בליקויים כאלה ואחרים, דבר זה יוכל למנוע מכם נזק כלכלי בעתיד, מכיוון שאם אכן קיימים ליקויים בדירה, רוב הסיכויים שעם הזמן ליקויים אלו יחמירו ותיאלצו להתמודד איתם, במידה ואתם עורכים את הבדיקות הנדרשות לפני רכישת הדירה קיימת עבורכם האפשרות לבטל את העסקה, לכן, לפני שאתם רוכשים דירה יד שנייה חשוב לבצע את הבדיקות הנדרשות.

בדיקת דירה יד שנייה

כאשר רוכשים דירה חדשה מקבלן, בדיקת דירה תעשה בעיקר סביב ליקויי הבנייה ותכנון קיים של הדירה על מנת שתוכלו לדאוג לכך שהקבלן יבצע עבורכם את התיקונים של כל הליקויים אשר נמצאו בדירה כל עוד כמובן עדיין קיימת אחריות לדירה, אך כאשר אתם רוכשים דירה יד שנייה הבקשה היא לזהות את הליקויים הקיימים על מנת להחליט האם כדאי בכל זאת לרכוש את הדירה או לא, זאת מכיוון שבדיקה איכותית ומקיפה תוכל לאתר עבורכם את כל הליקויים ולאמוד אותם בכסף.

בדיקת דירה לפני רכישה

ברוב המקרים כאשר קיים עניי ברכישת דירה, הדברים הראשונים אשר נחשוב עליהם יהיו באיזה איזור הדירה? או מי השכנים שיהיו לנו? האם הקומה מתאימה? או כמה חדרים יש בדירה?, אך רוב האנשים אשר מתעסקים בזה יכולים לשכוח מהדבר העיקרי ביותר לפני הרכישה, וזה לבצע בדק בית לדירה, כמובן ששאר הדברים הינם חשובים אך ללא ביצוע בדק בית מקצועי כל זה לא יהיה לא שווה לכם.

איך בדק בית יכול להשפיע על החלטת הרכישה?

כאשר אתם מזמינים מהנדס מומחה על מנת לבצע בדק בית, תקבלו בסוף הבדיקה דוח מפורט עם כל הליקויים הקיימים בדירה, לכל ליקוי יהיה מפורט מהו הפתרון וכמה זה שווה, חוות דעת של מהנדס מומחה תוכל לעזור לכם להפריד בין ליקויים אסתטיים הניתנים לטיפול לבין ליקויי בניה חשובים אשר אין אפשרות לתקן, מהנדס יוכל לחשוף בפניכם בעיית רטיבות הקיימת בדירה שכול להיות דאגו להסתיר אותה על ידי צבע של אותו מקום.

כאשר הדוח המפורט נמצא בידיכם תוכלו להחליט האם אתם מעוניינים לבצע את הרכישה ש הדירה, ובנוסף הדוח יוכל לעזור לכם לנהל משא ומתן מול המוכרים.

למה אין אפשרות לבצע לבד את הבדיקה?

כאשר תבצעו את הבדיקה לבד לא תוכלו למצוא את כל הליקויים אשר נמצאים בדירה, ישנם ליקויים אשר תוכלו לזהות כמו רטיבות במידה וקיימים סימנים על הקיר, או טיח לא תקין, אך קיימים המון ליקויים כי הינם סמויים מהעין, כאמור מהנדס מומחה מגיע עם ציוד מתקדם על מנת למצוא את כל הליקויים הקיימים בדירה, במידה ויש בעיית צנרת לא תוכלו לזהות זאת לבד, וכן עוד סוגי ליקויים שונים אשר אין באפשרותכם לראות, לכן, מהנדס מומחה יעשה עבורכם את העבודה בצורה הטובה ביותר.

אילו ליקויים יכולים להימצא?

כאשר רוכשים דירה יד שנייה יכולים להימצא מספר ליקויים שונה, בבדיקה המהנדס יבדוק את כל יסודות המבנה ויבצע ביקורת מבנים, מה מצבו? האם הוא מספיק יציב? האם קיימות רטיבויות בדירה? האם יש נזילות בדירה? האם הריצוף תקין ללא כל שקעים? האם קימות בעיות בצנרת? טיח תקין? צבע אחיד של כל הדירה? ועוד ליקויים אסתטיים נוספים היכולים להימצא בזמן בדק בית, בדק בית בודק את כל מערכות הבית הקיימות על מנת לא לפספס ליקויים היכולים לגרום לכם לנזק בעתיד.

אילו דירות יד שנייה כדאי לבדוק?

המון אנשים חושבים כי דירה יד שנייה ישנה היא דירה אשר זקוקה לבדק בית, דבר זה הינו נכון אך לא רק, במידה ואתם רוכשים דירה יד שנייה אשר נרכשה לפני מספר מועט של שנים מידי קבלן, עדיין חשוב שתבצעו בדק בית לפני רכישה, קיימות המון דירות אשר נרכשות מקבלנים ונמצאים בהם ליקויים חמורים, מה שאומר כי כל דירה אשר מעוניינים לרכוש מומלץ לבצע בה בדק בית בין אם מדובר בדירה חדשה ובין אם ישנה.

סיכום

חברת הדר בדק הינה חברה בעלת מוניטין גבוהה, המעסיקה מהנדסי בניין אשר יוכלו לבצע עבורכם את הבדיקה באופן יסודי ומקצועי.

אם אתם מעוניינים בבדק בית פנו לחברת הדר בדק ותוכלו ליהנות משירות אישי מצוין.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

צרו עימנו קשר

החזון שלנו

לאורך שנים של פעילות בתחום, בנתה הדר בדק בית מתודולוגיות בדיקה מתקדמות המאפשרות לנו לבצע ביקורת מבנים ובדיקות בדק בית בצורה מאוד יסודית וממצה, ללא שום אפשרות לכך שליקוי בנייה כלשהו יחמוק מעינינו. כל בודק מטעמנו נשלח אל בית הלקוח עם רשימת בדיקות מסודרת של כל האלמנטים הדורשים בדיקה על מנת לקבל תמונה מלאה של ליקויי הבניה במבנה.

-הדר בדק בית-

אזור צפון

אזור מרכז, דרום