בדק בית בבאר שבע

באר שבע הינה עיר אשר התפתחה עם השנים, וכן מושכת אליה משפחות וזוגות צעירים המעוניינים לרכוש דירה ולהקים משפחה, כמובן שכולם מעוניינים לגור באחת הערים הגדולות בישראל.

חברת בדק בית בבאר שבע

רכישת דירה יכולה להוות עבורכם את הרגע המרגש והמשמעותי ביותר אשר תעברו בחייכם, זאת מכיוון שכיום ממש לא קל להגיע לשלב רכישת דירה עבור לא מעט זוגות, וכן כאשר אתם רוכשים דירה אתם משקיעים בה את חסכונותיכם, וכן מתרגשים מהידיעה כי זהו המבצר החדש שלכם, אך רגע לפני שאתם סוגרים את כל הפרטים, בדק בית בבאר שבע יעשה עבורכם את העבודה, חברת בדק בית תוכל לבצע עבורכם בדיקה יסודית, כך תוכלו להיות בטוחים כי הדירה אותה תרכשו אכן ראויה.

לא להסתמך על בעלי דירות

כאשר אתם עומדים לפני רכישה של דירה, בעלי הדירה יכולים להתנהל איתכם בצורה מקסימה ויוצאת דופן, תוכלו להיות בטוחים כי אכן אתם יכולים לסמוך עליהם, ברוב המקרים לאחר קבלת התשלום מכם צפי כי לא תזכו לאותו יחס, סביר להניח כי אם תתגלה איזושהי תקלה לאחר התשלום לא באמת יטפלו לכם בה, לכן, על מנת להימנע מאי נעימות כזו או אחרת מומלץ לבצע בדק בית בבאר שבע בכדי שתוכלו לדעת אילו ליקויים קיימים בדירה.

קושי במכירת הדירה

חשוב לדעת כי כולם שואפים להתקדם ויכול להיות כי רכשתם דירה קטנה יחסית ובהמשך יהיה ברצונכם להרחיב את התא המשפחתי וכך את הדירה עצמה, חשוב לדעת כי דירה אשר קיימים בה ליקויי בנייה חמורים שלא יטופלו בזמן וכמו שצריך יהוו קושי על מכירת הדירה או אפילו יורדיו מהערך שלה, לכן, לפני שאתם רוכשים דירה זכרו כי קיימת האפשרות שתרצו למכור בעתיד ולכן, חשוב לבצע בדק בית לפני הרכישה כך תוכלו להיות בטוחים כי אתם רוכשים דירה ראויה למגורים.

מה חשוב לבדוק בבדק בית בבאר שבע?

באר שבע הינה עיר בדרום הארץ הסובלת בתכיפות ממתקפות טילים המגיעות מעזה, חשוב לבדוק כי קיים ממ"ד בדירה, בדק בית בבאר שבע יבדוק כי הממ"ד אכן נבנה על פי התקנות והחוקים בישראל, וכי הוא בטיחותי מספיק להגן על דיירי הבית, בנוסף בדק בית בבאר שבע יבדוק את חסינות המבנה, האם נבנה מחומרים איכותיים והינו מספיק חזק ויציב, בנוסף ייבדקו כל מערכות הבית השונות על מנת לוודא כי לא קיימים ליקוים בדירה.

רטיבות בקיר

כאשר קיים ליקוי מסוים וקיימת רטיבות, קיימת הפשרות כי הרטיבות לא נראית עדיין, אך בודק בית מקצועי המגיע עם ציוד מתקדם יידע לזהות רטיבות אשר סמויה מהעין, דבר זה חשוב ביותר מכיוון שעם הזמן הרטיבות תלך ותחמיר ובנוסף מעבר לקיר לח קיימת האפשרות י יתחיל לצוץ עובש או פטרייה בקיר, דבר זה לא רק ניראה לא אסתטי ותקין אלא יכול להוות סכנה בריאותית לדיירי הבית, לכן, בדק בית מקצועי יוכל למנוע רטיבות שתלך ותחמיר עם הזמן.

ממה יכולה לנבוע רטיבות?

רטיבות בקירות היא אחת הבעיות הנפוצות ביותר אשר קיימות, כמעט בכל בדק בית יימצא ליקוי של רטיבות בקיר, דבר זה יכול לנבוע מאיטום לקוי, כאשר מגיעים ימי החורף המלאים בגשמי ברכה אם האיטום לא יהיה תקין, הגשמים יחלו לחלחל אל תוך קירות הבית, דבר זה יכול לגרום לרטיבות שכמובן עם הזמן ילך ויחמיר, לכן, כאשר פוגשים ברטיבות בביתכם מומלץ לטפל בזה באותו רגע לפני שייעשה נזק משמעותי יותר.

כיצד אפשר לזהות רטיבות?

כאשר מתחילה רטיבות בביתכם לא תמיד תוכלו לזהות אותה, אך ישנם מקרים בהם לא תהייה לכם בעיה להבחין ברטיבות, כמו למשל: התפוררות של הצבע, ריח לא נעים, קיר לח, וכן כתמים על הקיר אשר יכולים לסמן לכם כי מתחילה אצלכם פטרייה בעקבות הרטיבות, לכן, כאשר אתם רוכשים דירה חשוב מאוד לבצע בדק בית על מנת שמהנדס מוסמך יוכל לזהות בעיות עתידיות כמו אלה וכך תוכלו להימנע מכך.

מהם הנזקים היכולים לנבוע כתוצאה מרטיבות בקיר?

כאשר קיימת רטיבות ואנו מזהים אותה, ברוב המקרים נטעה ונחשוב כי מדובר במפגע אסתטי אשר יש צורך לסדר, אך חשוב לטפל בבעיית הרטיבות בצורה יסודית בכדי שלא תחזור שנית, זאת מכיוון שרטיבות בקיר יכולה בנוסף להוריד מערך הדירה שלכם, כאשר תרצו למכור את הבית ותיערך לכם בדיקה גורם מוסמך יוכל לאר את הבעיה ללא שום בעיה וכך ערך הבית שלכם ירד, בנוסף לזה והכי חשוב כי רטיבות בקיר יכולה לפגוע בבריאות של כל דיירי הבית.

איך כל זה משפיע על בדק בית?

מהנדס מקצועי אשר יודע את עבודתו ומגיע אליכם על מנת לבצע בדק בית, כאמור יגיע עם ציוד מתקדם ויידע לזהות כל ליקוי אשר קיים בדירה, במידה וקיימת בעיית של רטיבות אשר סידרו אותה אסתטית על מנת שלא תבחינו, מהנדס מוסמך יידע להבחין כי קיימת בדירה בעיית רטיבות קבועה אשר אינה מטופלת, כך שתוכלו לדעת לפני רכישת הדירה האם קיימת אפשרות לטפל בבעיה באופן מקצועי על מנת שלא תחזור או האם לא שווה לכם לרכוש את אותה דירה.

חשיבות בדק בית

כאשר מגלים את כל הליקויים אשר קיימים בדירה לפני הרכישה, היתרון הוא של הקונים בלבד, כך במידה ומדובר בדירה יד שנייה תהיה אפשרות להתמקח על המחיר, ובמידה ומדובר בדירה חדשה מקבלן על הקבלן יהיה לבצע תיקונים עבור כל הליקויים, לכן, לא רוכשים דירה לפני ביצוע בדק בית.

סיכום

חברת הדר בדק מציעה לכם שירות מקצועי ויסודי, אם אתם מעוניינים לבצע בדק בית בבאר שבע צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם!

בדיקת דירה מקבלן

מזל טוב! אתם נמצאים לפני אחד מהרגעים הכי משמעותיים בחיים שלכם: כניסה לדירה חדשה אותה שלח רכשתם ממיטב כספכם. אין ספק כי רכישת דירה הינה

קרא עוד »

מהם ליקויי בנייה?

כשהחורף מגיע ואיתו הגשם, צצים להם מגוון של ליקויי בנייה אבל לא רק. ליקויים כמו ליקויי צנרת, קילופים של הקירות, ליקויי חשמל, גמר, בעיות טיח,

קרא עוד »

ביקורת מבנים-המדריך

  שלח ביקורת מבנים המדריך אוקי, אז הבנתם לבסוף למה אתם זקוקים לשירות של ביקורת מבנים מייד לאחר שאתם מקבלים את הדירה החדשה שקניתם מהקבלן

קרא עוד »

חברת בדק בית מומלצת

בחירת חברת בדק בית מומלצת היא משימה לא קלה. המגוון הנרחב של החברות השונות גורם לנו להתבלבל בקבלת החלטתנו לגבי חברת בדק בית. באמצעות חברת

קרא עוד »
מדריך לבדק בית

מהנדס בדק בית

  שלח אם אתם לקראת רכישת דירה חדשה מקבלן או דירה יד שנייה, חשוב שבמסגרת בדיקת בדק בית לדירה יהיה מהנדס בדק בית. מהנדס בדק

קרא עוד »

בדק בית לדלת

איך בודקים דלת פנימית לאתר התקנה כדי לעבור בדיקת בדק בית? שלח לאחר שיפוץ חשוב מאוד לעבור על כל הפרטים ועל כל חלקי הבית כדי

קרא עוד »
בדיקת דירה מקבלן

בדק בית בדירה חדשה

חברת בדק בית בדירה חדשה  לכאורה, רכישת נכס נדל"ן כל שהוא, ובכלל זה רכישת דירה חדשה למגורים, אמורה להתבצע רק אחרי בדיקה יסודית של הנכס

קרא עוד »