בדק בית בבאר שבע

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

באר שבע הינה עיר אשר התפתחה עם השנים, וכן מושכת אליה משפחות וזוגות צעירים המעוניינים לרכוש דירה ולהקים משפחה, כמובן שכולם מעוניינים לגור באחת הערים הגדולות בישראל.

חברת בדק בית בבאר שבע

רכישת דירה יכולה להוות עבורכם את הרגע המרגש והמשמעותי ביותר אשר תעברו בחייכם, זאת מכיוון שכיום ממש לא קל להגיע לשלב רכישת דירה עבור לא מעט זוגות, וכן כאשר אתם רוכשים דירה אתם משקיעים בה את חסכונותיכם, וכן מתרגשים מהידיעה כי זהו המבצר החדש שלכם, אך רגע לפני שאתם סוגרים את כל הפרטים, בדק בית בבאר שבע יעשה עבורכם את העבודה, חברת בדק בית תוכל לבצע עבורכם בדיקה יסודית, כך תוכלו להיות בטוחים כי הדירה אותה תרכשו אכן ראויה.

שרטוט של בניין עם כלי מדידה

לא להסתמך על בעלי דירות

כאשר אתם עומדים לפני רכישה של דירה, בעלי הדירה יכולים להתנהל איתכם בצורה מקסימה ויוצאת דופן, תוכלו להיות בטוחים כי אכן אתם יכולים לסמוך עליהם, ברוב המקרים לאחר קבלת התשלום מכם צפי כי לא תזכו לאותו יחס, סביר להניח כי אם תתגלה איזושהי תקלה לאחר התשלום לא באמת יטפלו לכם בה, לכן, על מנת להימנע מאי נעימות כזו או אחרת מומלץ לבצע בדק בית בבאר שבע בכדי שתוכלו לדעת אילו ליקויים קיימים בדירה.

קושי במכירת הדירה

חשוב לדעת כי כולם שואפים להתקדם ויכול להיות כי רכשתם דירה קטנה יחסית ובהמשך יהיה ברצונכם להרחיב את התא המשפחתי וכך את הדירה עצמה, חשוב לדעת כי דירה אשר קיימים בה ליקויי בנייה חמורים שלא יטופלו בזמן וכמו שצריך יהוו קושי על מכירת הדירה או אפילו יורדיו מהערך שלה, לכן, לפני שאתם רוכשים דירה זכרו כי קיימת האפשרות שתרצו למכור בעתיד ולכן, חשוב לבצע בדק בית לפני הרכישה כך תוכלו להיות בטוחים כי אתם רוכשים דירה ראויה למגורים.

מה חשוב לבדוק בבדק בית בבאר שבע?

באר שבע הינה עיר בדרום הארץ הסובלת בתכיפות ממתקפות טילים המגיעות מעזה, חשוב לבדוק כי קיים ממ"ד בדירה, בדק בית בבאר שבע יבדוק כי הממ"ד אכן נבנה על פי התקנות והחוקים בישראל, וכי הוא בטיחותי מספיק להגן על דיירי הבית, בנוסף בדק בית בבאר שבע יבדוק את חסינות המבנה, האם נבנה מחומרים איכותיים והינו מספיק חזק ויציב, בנוסף ייבדקו כל מערכות הבית השונות על מנת לוודא כי לא קיימים ליקוים בדירה.

רטיבות בקיר

כאשר קיים ליקוי מסוים וקיימת רטיבות, קיימת הפשרות כי הרטיבות לא נראית עדיין, אך בודק בית מקצועי המגיע עם ציוד מתקדם יידע לזהות רטיבות אשר סמויה מהעין, דבר זה חשוב ביותר מכיוון שעם הזמן הרטיבות תלך ותחמיר ובנוסף מעבר לקיר לח קיימת האפשרות י יתחיל לצוץ עובש או פטרייה בקיר, דבר זה לא רק ניראה לא אסתטי ותקין אלא יכול להוות סכנה בריאותית לדיירי הבית, לכן, בדק בית מקצועי יוכל למנוע רטיבות שתלך ותחמיר עם הזמן.

ממה יכולה לנבוע רטיבות?

רטיבות בקירות היא אחת הבעיות הנפוצות ביותר אשר קיימות, כמעט בכל בדק בית יימצא ליקוי של רטיבות בקיר, דבר זה יכול לנבוע מאיטום לקוי, כאשר מגיעים ימי החורף המלאים בגשמי ברכה אם האיטום לא יהיה תקין, הגשמים יחלו לחלחל אל תוך קירות הבית, דבר זה יכול לגרום לרטיבות שכמובן עם הזמן ילך ויחמיר, לכן, כאשר פוגשים ברטיבות בביתכם מומלץ לטפל בזה באותו רגע לפני שייעשה נזק משמעותי יותר.

כיצד אפשר לזהות רטיבות?

כאשר מתחילה רטיבות בביתכם לא תמיד תוכלו לזהות אותה, אך ישנם מקרים בהם לא תהייה לכם בעיה להבחין ברטיבות, כמו למשל: התפוררות של הצבע, ריח לא נעים, קיר לח, וכן כתמים על הקיר אשר יכולים לסמן לכם כי מתחילה אצלכם פטרייה בעקבות הרטיבות, לכן, כאשר אתם רוכשים דירה חשוב מאוד לבצע בדק בית על מנת שמהנדס מוסמך יוכל לזהות בעיות עתידיות כמו אלה וכך תוכלו להימנע מכך.

מהם הנזקים היכולים לנבוע כתוצאה מרטיבות בקיר?

כאשר קיימת רטיבות ואנו מזהים אותה, ברוב המקרים נטעה ונחשוב כי מדובר במפגע אסתטי אשר יש צורך לסדר, אך חשוב לטפל בבעיית הרטיבות בצורה יסודית בכדי שלא תחזור שנית, זאת מכיוון שרטיבות בקיר יכולה בנוסף להוריד מערך הדירה שלכם, כאשר תרצו למכור את הבית ותיערך לכם בדיקה גורם מוסמך יוכל לאר את הבעיה ללא שום בעיה וכך ערך הבית שלכם ירד, בנוסף לזה והכי חשוב כי רטיבות בקיר יכולה לפגוע בבריאות של כל דיירי הבית.

איך כל זה משפיע על בדק בית?

מהנדס מקצועי אשר יודע את עבודתו ומגיע אליכם על מנת לבצע בדק בית, כאמור יגיע עם ציוד מתקדם ויידע לזהות כל ליקוי אשר קיים בדירה, במידה וקיימת בעיית של רטיבות אשר סידרו אותה אסתטית על מנת שלא תבחינו, מהנדס מוסמך יידע להבחין כי קיימת בדירה בעיית רטיבות קבועה אשר אינה מטופלת, כך שתוכלו לדעת לפני רכישת הדירה האם קיימת אפשרות לטפל בבעיה באופן מקצועי על מנת שלא תחזור או האם לא שווה לכם לרכוש את אותה דירה.

כלי מדידה וחיתוך דפים לבדק בית

חשיבות בדק בית

כאשר מגלים את כל הליקויים אשר קיימים בדירה לפני הרכישה, היתרון הוא של הקונים בלבד, כך במידה ומדובר בדירה יד שנייה תהיה אפשרות להתמקח על המחיר לבדק בית, ובמידה ומדובר בדירה חדשה מקבלן על הקבלן יהיה לבצע תיקונים עבור כל הליקויים, לכן, לא רוכשים דירה לפני ביצוע בדק בית.

סיכום

חברת הדר בדק מציעה לכם שירות מקצועי ויסודי, אם אתם מעוניינים לבצע בדק בית בבאר שבע צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם!

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

צרו עימנו קשר

החזון שלנו

לאורך שנים של פעילות בתחום, בנתה הדר בדק בית מתודולוגיות בדיקה מתקדמות המאפשרות לנו לבצע ביקורת מבנים ובדיקות בדק בית בצורה מאוד יסודית וממצה, ללא שום אפשרות לכך שליקוי בנייה כלשהו יחמוק מעינינו. כל בודק מטעמנו נשלח אל בית הלקוח עם רשימת בדיקות מסודרת של כל האלמנטים הדורשים בדיקה על מנת לקבל תמונה מלאה של ליקויי הבניה במבנה.

-הדר בדק בית-

אזור צפון

אזור מרכז, דרום