בדק בית יד שנייה – מדוע ועם איזו חברה?

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

תהליך של בדק בית יד שנייה מאפשר לנו לקבל מידע רב ולקבל החלטות נבונות הקשורות בקניה שלנו. כיוון שרכישת נכס הוא אחת ההחלטות הגדולות בחיינו, אנו חייבים לדעת מה אנחנו קונים. לא פעם מתחילים להופיע מפגעים לאחר המעבר ואנחנו רוצים להימנע מכך.

בדק בית יד שנייה מספק לנו מידע רב על המצב האמיתי של הנכס. לא תמיד הבעלים הנוכחיים יוכלו לתת לנו מידע מקיף כל כך ולכן אנחנו צריכים להסתמך רק על גורם מקצועי שיעביר לנו את כל המידע על מצב הנכס.

3 סיבות לבצע בדק בית

בדק בית יד שנייה יכול לחסוך מאיתנו עוגמת נפש בעתיד או לקנות כאן ועכשיו את הנכס ולעשות זאת בראש שקט. הסיבות הבאות הן חלק מהסיבות לפנות לחברה המתמחה בתחום.

לקבל את כל האינפורמציה החשובה על הבית

אומרים כי "לא קונים חתול בשק" ובצדק ואין כל סיבה לקנות בית בלי לדעת את ההיסטוריה שלו ואת המצב האמיתי שלו. בדק בית יד שנייה הוא מקיף ונותן מידע רב. אנחנו יכולים לאהוב את הבית, אבל בטח לא נרצה לעבור אליו ולגלות תוך זמן קצר מפגעים שונים.

חלק מהמפגעים לא מתגלים בטווח הקצר, אך הם כן יתגלו בבדיקה. לאחר שנקבל את הדו"ח נוכל לפעול בשלוש דרכים: אם הדו"ח מצביע על תקינות, נוכל לרכוש את הבית במחיר שסוכם. אם ישנן בעיות נוכל לבקש מהבעלים לתקן אותן או להוריד את מחיר הנכס. במידה והליקויים גדולים אנחנו יכולים לרדת מהעסקה לחלוטין.

לצאת למשא ומתן אמיתי

ברגע שיש לנו מידע אמין על המצב של הבית, אנחנו יכולים להיכנס למשא ומתן מול המוכרים. כדאי ליידע את המוכרים בכך שאנו מעוניינים לעשות בדיקה ולהתנות את החוזה והמחיר שסוכם בממצאים. המטרה שלנו בביצוע הבדיקה היא לגלות שהנכס במצב טוב, אך אם אין זה ככה, חשוב שנדע ושנשלם על הבית את המחיר האמיתי שלו.

חשוב לדעת כי בעל הבית הנוכחי לא אמור להסתיר מידע ולכן אם נעשו פעולות כמו צביעה על גבי עובש או פעולות דומות, מדובר על פעולה לא תקינה. עם זאת, הדרך היחידה לגלות זאת היא בביצוע בדיקה מקיפה.

להתכונן לשיפוץ

פעמים רבות, לאחר קניית הבית, אנשים רוצים להתאים אותו לצרכים שלהם. תהליך השיפוץ צריך להיות מתאים לא רק לרצונות שלנו מבחינת העיצוב אלא גם לענות על הדרישות של המבנה עצמו. אם נגלה במהלך בדק בית יד שנייה כי ישנה בעיה במערכת האינסטלציה, יהיה עלינו להיכנס לתהליך מורכב יותר בשיפוץ וחשוב שנדע זאת מבעוד מועד.

ביצוע שיפוץ בבית בלי לדעת מה המצב הנוכחי שלו, יכול להיות תהליך לא כלכלי וזאת כיוון שתוך זמן קצר נצטרך לבצע תיקונים שיפגעו בשיפוץ (ויעלו עוד כסף שיכול היה להיחסך בזמן שאנשי המקצוע כבר היו בבית). /ז

עם איזו חברה לבצע בדק בית יד שנייה

חברה אשר מתמחה בתחום בדק הבית היא החברה שנרצה לפנות אליה. עוד לפני שהיא תגיע למקום נרצה לוודא איך היא מבצעת את הבדיקות ושהיא משתמשת במכשירים מתקדמים כדי לתת לנו את המידע המקיף ביותר. כמו כן, נרצה שהחברה תמסור לנו דו"ח מפורט בסוף הבדיקה. במידה ויופיעו ליקויים בדו"ח, נוכל לפנות לבעלי הבית הנוכחיים ולקבוע מולם כיצד להתנהל בהמשך הדרך.

חברת הדר בדק מבצעת בדיקות בתים, גם מיד שנייה והיא עושה שימוש באמצעים מתקדמים ומפיקה דו"ח מפורט. הדרך הבטוחה ביותר לקנות היום נכס היא לבצע בדיקה מקיפה מבעוד מועד.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

צרו עימנו קשר

החזון שלנו

לאורך שנים של פעילות בתחום, בנתה הדר בדק בית מתודולוגיות בדיקה מתקדמות המאפשרות לנו לבצע ביקורת מבנים ובדיקות בדק בית בצורה מאוד יסודית וממצה, ללא שום אפשרות לכך שליקוי בנייה כלשהו יחמוק מעינינו. כל בודק מטעמנו נשלח אל בית הלקוח עם רשימת בדיקות מסודרת של כל האלמנטים הדורשים בדיקה על מנת לקבל תמונה מלאה של ליקויי הבניה במבנה.

-הדר בדק בית-

אזור צפון

אזור מרכז, דרום