בדק בית לבית פרטי

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אתם עומדים לקנות בית פרטי אחרי שנים שבהן גרתם בדירות שכורות? אם כך, אנחנו יכולים להבין מדוע אתם מתרגשים ומדוע תרצו לעשות כל מה שאתם יכולים כדי שהרכישה הזאת תהיה חכמה ומתאימה לכם. זו הסיבה שבגללה, עוד לפני שאתם חותמים על חוזה לקניית בית פרטי כזה או אחר, עליכם לבצע בדק בית. העניין הוא שלא תמיד, אפילו אם מדובר על בית חדש שזה עתה נבנה, מה שאנחנו רואים בעיניים משקף את המציאות במלואה. האם באמת נדמה לכם שאם תבדקו את המקום ותעברו בין החדרים תוכלו לזהות מראש בעיות אינסטלציה? או בעיות כמו עובש? התשובה היא כמובן לא. לכן חשוב להשקיע בהזמנת שירותי בדק בית, כי אם אתם עומדים לבצע עסקה גדולה כמו רכישת בית פרטי, למה שלא תעשו הכול כדי להגדיל את הסיכויים שלכם לצאת מרוצים?

מאיזה חברה כדאי להזמין שירותי בדק בית?

בדק בית לבית פרטי, כמו בדק בית שנעשה בדירות, זה לא עניין של מה בכך. אומנם זה נכון שכבר בחיפוש הראשוני שתעשו בגוגל תגלו שבכל עיר יש הרבה חברות שעוסקות בתחום, אך כמובן שחלק מהן יותר מקצועיות מאחרות. לכן אפשר להבין מדוע אתם מעט מבולבלים ותוהים: כיצד נדע באיזו חברה מהתחום הזה לבחור אם מעולם לא עשיתם זאת? ראשית, תוכלו להתנחם בעובדה שאתם לא היחידים שמתלבטים לגבי הסוגיה הזאת ושנית, כדאי לברר מספר פרטים אודות החברה שאליה חשבתם להתקשר להזמנת שירותי בדק בית. לדוגמא: האם זו חברה וותיקה? מקצועית? מוכרת? איזה אנשי מקצוע עובדים בה ואיזו השכלה יש להם? ככל שיהיו לכם יותר נתונים אודות החברה ועובדיה כך תהיו בטוחים יותר לגבי בחירת החברה הנכונה לביצוע בדק בית, ללא ספק בדק בית מחיר שכדי מאוד לשלם..

איזה בדיקות גן מקצועי יוכל לבצע בחצר הבית הפרטי?

אם מדובר על בית פרטי עם גינה או חצר, ברור שצריך לבצע בדיקות מעמיקות גם לחלק החיצוני. בעניין הזה כדאי לדעת שיש גם לא מעט גננים מומחים שתוכלו לשמוח על שיקול דעתם ועל הבדיקות שהם יוכלו לבצע. גנן מקצועי יוכל לבדוק את מצב הקרקע, את מצב החצר ואת מערכת ההשקיה שיש בחוץ. כמו כן, הוא יוכל לבחור את הפוטנציאל של הקמת גינה במקום ולהעריך את ההשקעה הנדרשת לכך. רצוי מאוד להזמין גנן מקצועי לביצוע בדיקות גם לחצר הבית כי כך תדעו שאתם עומדים לבצע רכישה חכמה גם מבחינת הבית עצמו וגם מבחינת החלק החיצוני שלו. 

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: