פרויקטים של בנייה משלבים אנשי מקצוע רבים אשר עלולים לנסות ולחסוך ברמתם במקומות הלא נכונים ולהפוך מבנה חדש לכזה המצריך תיקונים. ביצוע בדק בית ליקויי בניה הינו קריטי בכדי לוודא שהנכס חדש באמת.

בדק בית ליקויי בניה

שירות של בדק בית הינו שירות כולל אשר מבצע נתיחה מלאה של הנכס וכל התשתיות הקיימות בו. ללא בחינה מקצועית של כל החלקים בנכס, ללא קשר למספר הדיירים שהשתמשו בו, ישנה תמיד הסכנה לתקלות, ליקויים וסכנות ממשיות המסתתרות בין הקירות. ביצוע בדק בית לאיתור ליקויי בנייה בדירה חדשה מאשרת לך כי הדירה והמבנה עומדים בכל התקנים והדרישות אשר הובטחו לך בחוזה ובמעמד הרכישה.

אילו ליקויי בניה נבדקים במסגרת בדק בית

בדק בית של נכס חדש מתבצע על ידי אנשי מקצוע מומחים בעזרת ציוד מתקדם ושיטות חדישות לאיתור ליקויים. במהלך הבחינה, כל שכבה בנכס עוברת סריקה מלאה, החל מרמות האיטום ועבודות הגימור, דרך תשתיות המים והחשמל ועד לקביעת דרגת עמידות המבנה בפני רעידות אדמה על פי תמ"א 38 ותקן 2413. הליקויים אשר יאותרו בנכס יפורטו עבורך בדו"ח מלא, מפורט ומוכר אשר יאפשר לך לעשות את ההחלטות הנכונות בנוגע לעתיד.

כיצד מתבצע בדק הבית לאיתור ליקויי הבניה

שירות של בדק בית מתבצע במקום הנכס על ידי צוות מקצועי ויכול לכלול השוואה בין מצב הנכס הסופי לבין תכניות הבנייה הרשמיות. בעזרת מצלמות ייחודיות, בעל המקצוע מסוגל להסתכל על התשתיות הנמצאות בתוך הקירות שלך ולאבחן אותן מבלי לגרום לפגיעה בנכס והיכרות עם עולם הבנייה מכוונת את המומחה לעבר מקומות בהם בעלי מקצוע רבים מעגלים פינות או עושים טעויות. עם קבלת הדו"ח יתאפשר לך להיכנס לנכס עם ראש שקט וחיוך מלא.

מדוע ישנו צורך בבדק בית לאיתור ליקויי בניה

רכישת נכס חדש היא עסקה משמעותית אשר יכולות להיות לה השלכות כלכליות ואחרות רבות על חייך. בעסקה כה אדירה ולעיתים ארוכה, אנשים רבים שוכחים שישנו צד מוכר וצד קונה בעסקה והצד המוכר יכול לספק לך דיווחים המתאימים לו יותר מאשר למציאות. שירות של בדק בית לאיתור ליקויי בנייה מאפשר לך לקבל תמונת מצב מטעמך של הנכס, תהליך הבנייה והחריגות במבנה הסופי מהתנאים אשר הובטחו לך במעמד הרכישה.

בדק בית ליקויי בניה הינה הכרח בטיחותי

בחינה של תשתיות הגז, החשמל והמים בנכס היא קריטית בכדי להשתמש בו ללא חשש ומומלץ להיעזר בעין מקצועית ומנוסה אשר תוכל לאשר לך כי המערכות כולן אינן מהוות סכנה לך, לאנשים החשובים לך ולארנק שלך בעתיד הקרוב והרחוק.

קבוצת הדר

קבוצת הדר הינה חברה מקצועית אשר מספקת שירותים של אנשי המקצוע המובילים והמקצועיים בארץ. אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר או להשאיר את פרטי ההתקשרות שלך באתר ולשמוע איך אנחנו יכולים לעזור לך להימנע מהחלטות שיהפכו לחרטות.

בדק בית ליקויי בניה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.