מי שמבצע רכישת דירה, בניית מבנה פרטי או בניית מבנה ציבורי ומשותף – יודע עד כמה ביצוע בדיקות שונות בעת הבנייה חשובות מאד לאבטחת המבנה, לאיכות הבנייה, הקמת התשתיות ובקרה על פעולות העובדים במקום, כמו גם ניטור אחר פעולות הקבלנים המבצעים וקבלני המשנה.

אחת הפעולות שמבטיחות כמעט במאת האחוזים כי המבנה בטוח למגורים ושהייה הינה בדק בית. עלות בדק הבית, אנשי המקצוע כמו גם הדרכים לביצוע, כולם כאלה שיש לשים אליהם לב ולכן נפרט יותר ודות השירות והפעולה במאמר הבא:

בדק בית: עלות , אנשי מקצוע ודרכים לביצוע

בכל הנוגע לבדק בית – לפני שנפרט אודות העלות או הביצוע בפועל, חשוב להבין את המטרה של הפעולה. בדק בית שנעשה בדירות לקנייה, בשיפוצים, לפני קבלת מפתח מהקבלן ועוד, נועד בתחילה על מנת לבצע בדיקות מקיפות של כלל המערכות בבית, לאתר את הליקויים שיש במערכות והשונות, כאשר במהלך הבדיקה נבדקת היציבות של המבנה, הבידוד, הצנרות, מערכות החשמל ושלל מערכות שישנם במבני מגורים מסוגים שונים.

פעולה זאת מתבצעת על ידי אנשים המומחים בעריכת בדק בית, כמו גם מהנדסים ואנשי מקצוע בתחום אשר בוחנים אל כלל האלמנטים שישנם בדירה, מבצעים בדיקת התקינות התשתיות, בדיקה מקיפה של האיטום במבנה, במערכות המים, בדיקת היציבות של המבנה, העמידות שלו מפני מפגעי מזג האוויר ועוד.

חשיבות של בדק בית מחירון עלויות

בכל הנוגע לקבלת שירות בדק בית, עלות הינה פקטור משמעותי אך חשוב לדעת כי בטיחות הינה מעל הכל וזאת עוד לפני שאתם נכנסים לדירה חדשה!

בדק בית לדירה 100 מר במרכז סביבות 1500-1000- שח לחברה מקצועי

בדק בית לוילה במרכז 2000-2500

בדרום ובצפון המחירים זולים יותר בסביבות 15% -פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר בדק בית עלות ללא תחרות

בדק בית נועד כדי לבחון את מגוון האלמנטים המהותיים במבנה אשר חשוב כי הם יהיו תקינים, כמו גם הערכת מצבם של האלמנטים השונים, התקינות שלהם, כמו גם היכולת לשהות בדירה ללא סכנות.

בכך רוכש הדירה או אפילו החברה הקבלנית שמבצעת את הפרויקט – תדע מה מצב המבנה ועד כמה הוא עמיד ובטוח לשימוש.

מי הם אנשי המקצוע שעוסקים בבדק בית?

כיום ישנם מגוון אנשי מקצוע כמו מהנדסים, קבלנים, יזמים, קונסטרקטורים ועוד אשר מבצעים את הבדיקה בצורה קפדנית, תוך שישנן חברות בניה אשר מספקות את השירות על ידי אנשי המקצוע שלהן ובכך מקנות שלל שירותים תחת קורת גג אחת.

בדק בית – עלות משוערת

בכל הנוגע אל  חברת בדק בית , עלות השירות תלויה כמובן בגודל הנכס ושלבי הבנייה בו הבית נמצא, כאשר מדובר בכמה עשרות אלפי שקלים שהם חלק מהתקציב בתהליך בניית הדירה או כל נכס אחר.

לסיכום, בכל הנוגע לבדק בית עלות, זמני בדיקה, אנשי מקצוע ועוד: פנו עכשיו אל חברות בנייה מקצועיות על מנת לקבל את השירות בצורה המקצועית הנכונה ויעילה ביותר.

בדק בית עלות

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.