הלוחם במעופפים 

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

 

המלחמה התמידית שלנו בחרקים מעופפים היא בלתי נפסקת במיוחד בעונות הקיץ בהם הג׳וקים אינם מפסיקים לצאת ולהרוס לנו את האווירה, לכן חשוב מאוד שכל זמן קבוע נבצע ריסוס והדברה בבית שלנו כדי למנוע אורחים לא רצויים, לא בעונות הקיץ החמים ולא בעונות החורף.

מחיר להדברת תיקנים

מחירי ההדברות הוא עניין שמשתנה בעיקר בין סוג ההדברה שתרצו לגודל המשטח שתרצו להדביר, כגון אם תרצו להדביר חדר אחד זה כנראה יהיה יותר זול מלהדביר בניין שלם.

המחירים נעים בין 200 ומעלה, אף אחד לא אוהב לשלם סכומי ענק לדברים כאלה אך עדיין חשוב לבדוק שהאיכות של ההדברה תיהיה שווה ותמיד כדאי להתייעץ עם איש מקצוע שיסביר לכם את אופן הדברים, בנוסף תמיד כדאי להוסיף עוד כמה שקלים כדי לקבל באמת שירות מקצועי אמין ויעיל. הרי זה לא יעזור אם תתעסקו רק במחיר מבלי האיכות ולאחר מכן ההדברה לא תחזיק אפילו חודשיים. אתם רוצים משהו איכותי שיהווה לכם פיתרון לטווח הרחוק וכדי לישון בראש שקט עדיף וכדאי להשקיע עוד קצת כדי לקבל שירות מקצועי וטוב.

דברים שכדאי לבדוק לפני שמזמינים מדביר

העיקר הוא לא סתם לשלם למדביר חשוב גם לבדוק קודם אם הוא יתן לכם את מה שתחפשו ויועיל לכם ברמה שתרצו.

  • ראשית רצוי שתבדקו אם יש לו אתר ושם תכנסו לראות ביקורות, המלצות אף פעם לא משקרות. חשוב שתראו אם אנשים מרוצים מהשירות והעבודה שלי ואם הוא נותן את השירות באמת כפי שהוא מתאר, זה דבר חשוב ואל תסירו את זה מראש סדר העדיפויות.
  • רשיון- כן גם למדברים צריך להיות רשיון, חשוב שתבדקו מבעוד מועד האם יש למדביר או לחברה שלו יש אישור ממשרד הבריאות שבו הוא מאושר להדביר בבתים ויכול לעבוד. זה דבר חשוב מאוד כדי שלא תתקלו בשרלטנים שינסו לקחת לכם את הכסף מבלי לעשות שום תועלת.  לבצע השוואת מחירים ולראות איזה הצעה שהכי תשתלם לכם.

אצלנו בחברת https://tudu.co.il אנו נותנים שירות מעל המצופה עם שירות לקוחות זמין ופעיל לשאלות שתוכלו להתייעץ איתנו מהרו להתקשר כי אתם לא רוצים להיתקע עם חרקים לא רצויים בביתכם.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

התקשרו עכשיו

אזור צפון

מרכז ודרום