חברה לבדק בית

רכישת דירה הינה ההוצאה היקרה ביותר שתוציאו בחייכם ולכן, מומלץ להשקיע בחברת בדק בית לפני הכניסה לדירה, זאת בכדי להבטיח את שהותכם ללא תקלות אשר יכולות להופיע בדירה בהמשך.

למה כדאי להביא חברה לביצוע בדק בית?

חשוב להביא חברה אשר תבצע לכם בדיקה מקצועית זאת מכיוון שברוב המקרים גם אם מדובר בדירה חדשה מקבלן, יימצאו ליקויים אשר יכולים לגרום לכם נזק רב בעתיד, בין אם בהוצאה כלכלית גבוהה ובין אם אי נעימות לגור בבית אשר השקעתם בו את רוב כספכם, בודק בית מקצועי יוכל לאתר גם את הליקויים הסמויים מהעין אשר נמצאים בדירה, כמו למשל רטיבות סמויה בקיר, ליקוי זה הינו נפוץ ולא ניראה לעין ולכן, בודק מקצועי יוכל לעלות על הליקוי.

מתי כדאי לבצע בדק בית?

בדיקת חברה לבדק בית ניתן לעשות כאשר אתם רוכשים דירה, אך חשוב לעשות בדק בית גם אם במידה והדירה הינה דירה חדשה ולא דירת יד שנייה, את הבדיקה רצוי לעשות לפני חתימה על חוזה וכן לפני קבלת מפתח של הדירה, זאת על מנת כי במידה ואכן קיימים ליקויים יהיה לכם למי לפנות, לאחר שתחתמו על חוזה ותיקחו לידכם את מפתח הדירה, כל הליקויים אשר יימצאו על הדירה יהיו עליכם, וכן אתם אלו שתיאלצו לטפל בליקויים, לכן מומלץ לעשות זאת לפני כך תוכלו לדרוש מהקבלן או מהדיירים הקודמים לבצע תיקונים של כל הליקויים אשר יימצאו בבדיקה.

מהם הפרמטרים הדורשים חברה לבדק בית?

בדק בית נערך בכמה פרמטרים שונים:

בדק בית לקניית דירה יד שנייה

כאשר אתם רוכשים דירה יד שנייה, הדבר החשוב ביותר לפני הרכישה יהיה לערוך לדירה שאתם מעוניינים בה בדק בית, יכול להיות שאתם תראו חיצונית את הדירה בצורה המושלמת ביותר אך אתם לא יכולים לדעת אלו ליקויים קיימים בה, מהנדס אשר יבצע עבורכם את הבדיקה יבדוק את מה שחשוב כמו הצנרת, וכן האיטום בדירה, לאחר בדיקה מקיפה של המהנדס תוכלו לדעת בצורה מדויקת אילו ליקויים קיימים בדירה, דוח הבדיקה המפורט של המהנדס יוכל לעזור לכם להחליט האם כדאי לרכוש את הדירה, וכן יוכל לעזור לכם להתמקח על המחיר.

בדק בית בזמן בנייה של הבית

בזמן בנייה הדבר המומלץ ביותר הוא להשתמש בחברה לבדק בית, זאת מכיוון שחברה מקצועית ואיכותית בעלת ניסיון בתחום תלווה אתכם בתהליך הבנייה, יהיה לכם פיקוח כבר מההתחלה כך שבודקים כי הבניה נעשית לפי התקנות הנדרשות, דבר זה יוכל למנוע את הליקויים העתידיים להיות בדירה לאחר הבנייה, כך תוכלו להיות בטוחים כי הבניה מתבצעת לפי התקנות וכי אתם עומדים לקבל דירה ללא ליקויים כלל.

בדק בית לרכישת דירה מקבלן

רוב האנשים אשר רוכשים דירה חדשה מקבלן בטוחים כי אין להם כל צורך בחברה לבדק בית, זאת מכיוון שהמחשבה אומרת כי בית חדש צריך להיות מושלם, אך לא כולם יודעים כי גם בדירות אלו קיימים ליקויים רבים, זאת מכיוון שבזמן בנייה לקבלנים קיימים המון תקנות בהן הם צריכים לעמוד, הבעיה העיקרית היא כי הקונים אינם מודעים לחוקים ולתקנות הקיימים, קיימת האפשרות כי תרכשו דיה חדשה ללא בדק בית ולאחר כמה שנים הליקויים יתחילו לצוץ להם ולעלות לכם לא מעט, כאשר אתם עושים בדק בית לדירה מקבלן, הקבלן יידרש לתקן את כל הליקויים לפני שתיכנסו לדירה.

בדק בית בזמן שיפוצים

כדי להימנע מעוד סיפור על שיפוץ שלא נעשה כראוי, מומלץ להביא חברה לבדק בית בזמן השיפוצים, וכן לאחר סיום השיפוצים בדירה, בדק בית בזמן השיפוץ יכול לחסוך להם הרבה כאב ראש ועלויות מיותרות בהמשך, בזמן השיפוץ המהנדס בודק את רמת השיפוץ, בוחן האם קיימים ליקויים בשיפוץ, האם הקבלן עומד בתקנות ובחוקים העומדים לפניו, וכן המהנדס אפילו בודק את החומר איתו עובד קבלן השיפוצים, כל אלו יוכלו להבטיח לכם כי השיפוץ שלכם מתנהל כראוי ללא שום תקלות.

מהם המחירים לבדק בית?

כאשר אתם לוקחים שירותים של חברה לבדק בית המחירים יכולים להשתנות מלקוח ללקוח, זאת בעקבות המבנה אותו אתם מעוניינים לבדוק, עניין המחיר תלוי בגודל הדירה בה תבצעו את הבדיקה, האם מדובר בדירה הנמצאת בבניין או מדובר בדירת קרקע? כמה חדרים קיימים בדירה? האם מדובר בדירה חדשה הנרכשת מקבלן או מדובר בדירה הנרכשת כיד שנייה? האם הדירה היא בתהליך בנייה או בתהליך שיפוצים?

לכל אלו יש משמעות רבה בקביעת המחיר לביצוע בדק בית.

איך לבחור נכון חברה לבדק בית?

בדק בית הינה בדיקה מאוד חשובה לפני מעבר לדירה חדשה לכן, מומלץ לפני הרכישה לבצע את הבדיקה, לפני שאתם סוגרים עם חברה לבדק בית מומלץ לבדוק כמה חברות, חשוב מאוד לבדוק כמה ניסיון יש לאותה חברה, עד כמה המהנדסים שהחברה מעסיקה אכן מהנדסים מקצועיים בעלי ניסיון נרחב לביצוע בדיקה איכותית, מהם המחירים אשר גובה אותה חברה? האם החברה בעלת שירות אישי אשר תוכל לתת לכם מענה בעת הצורך? דברים אלו מאוד חשובים על מנת שהבדיקה תתבצע ברמה הטובה ביותר.

מה מקבלים בסוף הבדיקה?

בסוף הבדיקה תוכלו לקבל מהחברה לבדק בית דוח מפורט עם כל הליקויים אשר קיימים בדירה, עם ליקויים אלו תוכלו לגשת לקבלן על מנת שיוכל לבצע תיקונים בהתאם, כמו כן במידה ומדובר בדירה יד שנייה תוכלו לבקש ממוכרי הדירה לבצע תיקונים, וכן להתמקח על מחיר הדירה.

סיכום

חברות לבדק בית יש המון אך הדר בדק הינה חברה בעלת ניסיון של 10 שנים ויותר בתחום, צרו איתנו קשר ונשמח לתת לכם שירות אישי.

בדיקת דירה מקבלן

מזל טוב! אתם נמצאים לפני אחד מהרגעים הכי משמעותיים בחיים שלכם: כניסה לדירה חדשה אותה שלח רכשתם ממיטב כספכם. אין ספק כי רכישת דירה הינה

קרא עוד »

מהם ליקויי בנייה?

כשהחורף מגיע ואיתו הגשם, צצים להם מגוון של ליקויי בנייה אבל לא רק. ליקויים כמו ליקויי צנרת, קילופים של הקירות, ליקויי חשמל, גמר, בעיות טיח,

קרא עוד »

ביקורת מבנים-המדריך

  שלח ביקורת מבנים המדריך אוקי, אז הבנתם לבסוף למה אתם זקוקים לשירות של ביקורת מבנים מייד לאחר שאתם מקבלים את הדירה החדשה שקניתם מהקבלן

קרא עוד »

חברת בדק בית מומלצת

בחירת חברת בדק בית מומלצת היא משימה לא קלה. המגוון הנרחב של החברות השונות גורם לנו להתבלבל בקבלת החלטתנו לגבי חברת בדק בית. באמצעות חברת

קרא עוד »
מדריך לבדק בית

מהנדס בדק בית

  שלח אם אתם לקראת רכישת דירה חדשה מקבלן או דירה יד שנייה, חשוב שבמסגרת בדיקת בדק בית לדירה יהיה מהנדס בדק בית. מהנדס בדק

קרא עוד »

בדק בית לדלת

איך בודקים דלת פנימית לאתר התקנה כדי לעבור בדיקת בדק בית? שלח לאחר שיפוץ חשוב מאוד לעבור על כל הפרטים ועל כל חלקי הבית כדי

קרא עוד »
בדיקת דירה מקבלן

בדק בית בדירה חדשה

חברת בדק בית בדירה חדשה  לכאורה, רכישת נכס נדל"ן כל שהוא, ובכלל זה רכישת דירה חדשה למגורים, אמורה להתבצע רק אחרי בדיקה יסודית של הנכס

קרא עוד »