מהנדס בניין בדק בית

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

כאשר אתם רוכשים דירה חדשה חשוב לבצע בדיקה לדירה על ידי מהנדס בניין בדק בית, כך תוכלו להיות בטוחים כי הינכם מקבלים דירה ראויה למגורים אשר אינה מסכנת אתכם בעקבות ליקויי בנייה.

מה זה בדק בית?

בדק בית הינה בדיקה אשר נעשית על מנת למצוא את כל הליקויים אשר קיימים בדירה, זאת בכדי להבטיח כי הדיירים אשר רוכשים את הדירה יהיו בטוחים כי הדירה הינה ראויה למגורים ולא יכולה לסכן את בריאותם או את חייהם בשום צורה בהמשך שהותם בדירה, בנוסף הבדיקה מתבצעת על מנת לחסוך לכם ליקויי בנייה אשר יכולים לצוץ בהמשך השהות שלכם בדירה, וכן להרוס לכם את השגרה בצורה מאוד לא נעימה.

מהו מהנדס בניין בדק בית?

מהנדס בניין בדק בית, הינו מהנדס אשר הוכשר לבצע בדק בית בכל נכס אשר תרכשו, זאת מכיוון שמהנדס בניין הינו מהנדס אשר מגיע עם ידע רב בבנייה, וכן הוא מכיר את החוקים והתקנות אשר קיימים בישראל, מהנדס בניין מקצועי ידע להבחין עם אילו חומרים השתמשו על מנת לבצע את הבנייה, האם החומרים הינם ראויים ועומדים בכל התקנות והחוקים של ישראל?, תתפלאו כי קיימים המון מצבים בהם קבלנים רוצים לחסוך לעצמם בעלויות ולכן, משתמשים בחומרים ללא תקן, דבר זה יכול לסכן אתכם באופן חד משמעי.

למה כדאי להביא מהנדס בניין בדק בית?

כאשר אתם מגשימים את החלום שלכם ורוכשים דירה אתם מצפים להיכנס לדירה ללא שום ליקוי, אך ישנם המון ליקויי בנייה אשר אינם נראים לעין, וכן יכולים להוות עבורכם המון בעיות בעתיד ולכן, כדאי להביא מהנדס בניין בדק בית על מנת שיוכל לבצע עבורכם את הבדיקה בצורה יסודית ומקצועית ביותר, כך תוכלו להיות בטוחים כי הינכם נכנסים לדירה בטוחה וכי אתם בטוחים בדירה ללא כל סיכון של ליקויי בנייה.

איך ליקויי בנייה יכולים לסכן אתכם?

כאמור, במידה והקבלן לא עבד על פי החוקים, וכן לא עבד עם החומרים אשר עליו לעבוד בכדי לעמוד בכל התקנות והחוקים של מדינת ישראל, זה יכול להביא אתכם לידי סכנה על ידי כך שהשלד של המבנה אינו תקין, כאשר השלד לא נבנה עם החומרים הראויים ואינו נבנה בצורה מקצועית על ידי הקבלן הוא יכול להיות לא יציב וכן לא חזק, דבר זה יכול להוות סכנה על חייכם ועל חיי כל הדיירים בדירה בזמן שהותכם בדירה.

מה נבדק במהלך בדק בית?

כאשר אתם מזמינים מהנדס בניין בדק בית, על המהנדס לבדוק את הדירה בצורה יסודית, המהנדס יבדוק עם אילו חומרים עבד הקבלן?, האם הבנייה נעשה לפי תכנון בנייה?, בנוסף על המהנדס בניין בדק בית לבדוק את כל מערכות הבית, מערכת החשמל, מערכת האינסטלציה, ועוד, המהנדס יבדוק את כל קירות הדירה ולא יפספס שום ליקוי המצוי בדירה, בין אם הליקוי הינו בנראות ובין אם הליקוי הינו נסתר מהעין.

למה לא כל אחד יכול לבצע בדק בית?

בדק בית הינה בדיקה אשר לא כל אחד יכול לבצע אותה, יכולים להיות קיימים המו ליקויים אשר יכולים להיות נסתרים מהעין, כאשר אתם הולכים לבדוק את הדירה ללא בעל מקצוע יש דברים אותם לא תוכלו לבדוק בצורה מקצועית, כמו למשל: את הצנרת של הדירה, את איכות האיטום, רטיבות סמויה מן העין בקיר ועוד, לכן, בדק בית צריך להתבצע על ידי מהנדס בניין בדק בית, כך הבדיקה מתבצעת בצורה המקצועית והטובה ביותר, ללא פספוס של ליקויי בנייה מסוימים.

מערכת החשמל

ברוב המקרים ליקויים במערכת החשמל מוצאים הרבה פחות מליקויים הקשורים לרטיבויות בדירה, אך בכל אופן מומלץ לבצע בדיקה מקצועית למערכת החשמל בדירה אותה תרכשו, כאשר מהנדס בניין בודק דירות בודק את מערכת החשמל בדירה הוא בודר את כל מה שיכול להיות קשור לחשמל, את השקעים בדירה, את תעלות החשמל, כל לוחות החשמל הקיימות בדירה, וכן את המערכ של מיזוג האוויר בדירה.

למה זה חשוב?

במידה וקיים ליקוי מסוים במערכת החשמל של הדירה, הליקוי הזה יכול להוות סכנה ממשי על חייכם ועל חיי כל הדיירים השוהים באותה דירה, כאשר מדובר במערכת החשמל אין להקטין ראש, אלא יש להגדיל ראש ולבדוק כי אכן נעשית בדיקה באופן יסודי על מנת שתוכלו להיות בטוחים כי הדירה שאותה אתם רוכשים לא תסכן את החיים שלכם, עם חשמל לא מחפפים, את החשמל יש לבדוק היטב וכך להימנע מליקויים חמורים.

מה כדאי לבדוק לפני שסוגרים מהנדס בניין בדק בית?

כאשר החלטתם לבצע בדק בית, עליכם לבדוק עם איזה מהנדס בניין בדק בית אתם מעוניינים להעסיק על מנת שיבצע עבורכם את הבדיקה ברמה הטובה ביותר, לפני שאתם סוגרים עם מהנדס חשוב שתבדקו את התעודה שלו, האם הוא באמת בעל הכשרה על מנת לבצע בדיקת בדק בית?, בנוסף חשוב לבדוק מהו הוותק של אותו מהנס, במידה וקיים וותק עם ניסיון מצטבר של שנים בתחום, תוכלו להיות רגועים ולדעת כי המהנדס בניין בדק בית שבחרתם הינו מקצועי מספיק על מנת לבצע עבורכם את הבדיקה.

בדקו המלצות

בנוסף, כאשר אתם מחליטים לבצע בדק בית, מומלץ לבדוק המלצות על אותו מהנדס בניין, עם המלצות טובות ונכונות תוכלו לבחור מהנדס בניין בדק בית מעולה, את ההמלצות אתם יכולים למצוא באתר האינטרנט של אותו מהנדס, וכן במידה ויש לו רשת חברתית תוכלו לחפש גם שם, בנוסף, במידה ויש לכם חברים או משפחה קרובים אשר ביצעו בדק בית על ידי מהנדס בניין בדק בית, תוכלו להיעזר בהם שייתנו לכם המלצות על מהנדס מקצועי, כשר המלצה מגיעה ממישהו קרוב אתם יכולים להיות הרבה יותר רגועים בקשר להחלטה שלכם.

כמה זמן יכול לקחת לביצוע בדיקה?

כל בדיקה יכולה לקחת זמן אחר, זמן הבדיקה נע בין שעתיים לארבע שעות, אך חשוב לדעת כי הזמן תלוי בכמה דברים, כמו למשל: האם המהנדס מבצע את הבדיקה לבד או מגיע עם עובדים? האם המהנדס משתמש במכשור טכנולוגי על מנת לגלות ליקויים אשר סמויים מהעין?, וכן הכי חשוב כמובן יהיה גודל הדירה, במידה ומדובר בדירה גדולה הבדיקה יכולה לקחת הרבה יותר זמן מאשר בדיקה שתיעשה בדירה קטנה הרבה יותר.

מה עלות בדק בית?

בדק בית אינה בדיקה יקרה כאשר אתם מעוניינים לבדוק את הדירה לה אתם מצפים זמן רב כל כך, מחירי בדק בית יכולים להשתנות מכמה פרמטרים: מה גודל הדירה?, בידה ודובר בדירה גדולה עלות בדק בית יהיה יקר יותר משר בדירה קטנה בעלת פחות חדרים, האם מדובר בדירת קרקע או בדירה בבניין רב קומות?, האם מדובר ברכישה של דירה חדשה מקבלן או בכלל מדובר בדירה יד שנייה?, עלות בדק בית יהיה תלוי בדירה בה אתם מעוניינים לבצע את הבדיקה.

חשוב לזכור

כי אם בדקתם כמה מהנדסים לבדק בית, וישנם מהנדסים אר לוקחים סכום גדול יותר, בדקו למה, במידה והגעתם לאותו מהנדס בעקבות המלצה מסוימת אל תהססו, לפעמים עדיף לכם לשלם קצת יותר, אך להיות בטוחים כי הבדיקה תיעשה בצורה הטובה ביותר, לא תמיד הול יור משתלם, במידה ותיקחו את הזול יותר אתם עלולים למצוא את עצמכם מול המון ליקויי בנייה אשר יכולים לצוץ לכם בעתיד.

למה חשוב לבדוק לפני שסוגרים מהנדס בניין בדק בית?

כיום, קיימים לא מעט אנשים אשר יכולים לעשות עליכם כסף, את אומרת כי קיימת האפשרות שבמידה ולא תבדקו כמו שצריך את מי אתם לוקחים על מנת שיבצע עבורכם את הבדיקה, אתם עלולים לפול בידי שרלטן אשר אין בידיו את הכלים לבצע את הבדיקה כמו שצריך וכך תפסידו את הכסף שלכם ללא בדיקה מקצועית באמת ולכן, חשוב לבדוק עם איזה מהנדס אתם מעוניינים לעבוד על מנת שתהיו בטוחים כי אתם לא משלמים ע הבדיקה לחינם, וכי אכן הבדיקה תתבצע ברמה הטובה ביותר, דבר זה יוכל להבטיח לכם כי תוכלו להיכנס לדירה שרכשתם בביטחון מלא שהיא אכן ראויה למגורי אדם.

סיכום

חברת הדר בדק הינה חברה בעלת ניסיון של מעל עשר שנים בתחום בדק בית, ברשותה של חברת הדר בדק לא מעט מהנדסי בניין בדק בית מקצועיים ביותר בעל ההכשרה הדרושה לכך על פי חוק.

במידה ואתם מעוניינים לרכוש את שירותיו של מהנדס בניין בדק בית, אתם מוזמנים לפנות אלינו על מנת לקבל ייעוץ והכוונה.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

צרו עימנו קשר

החזון שלנו

לאורך שנים של פעילות בתחום, בנתה הדר בדק בית מתודולוגיות בדיקה מתקדמות המאפשרות לנו לבצע ביקורת מבנים ובדיקות בדק בית בצורה מאוד יסודית וממצה, ללא שום אפשרות לכך שליקוי בנייה כלשהו יחמוק מעינינו. כל בודק מטעמנו נשלח אל בית הלקוח עם רשימת בדיקות מסודרת של כל האלמנטים הדורשים בדיקה על מנת לקבל תמונה מלאה של ליקויי הבניה במבנה.

-הדר בדק בית-

אזור צפון

אזור מרכז, דרום