מה זה בדק בית

אנשים רבים אינם יודעים מה זה בדק בית ובכך הם נכנסים לתוך נכס בצורה עיוורת ומשאירים את הדלת פתוחה לסכנות, ליקויים והוצאה של סכומי כסף משמעותיים.

מה זה בדק בית

בדק בית הינו שירות הכולל אבחון מלא של מצב הנכס והתשתיות הקיימות בו, איתור ליקויים, זיהוי אזורי בעייתיים והמצאת דו"ח כולל. שירות זה מבוצע על ידי צוות של אנשי מקצוע מומחים ומנוסים אשר נעזרים בציוד מתקדם בכדי למנוע פגיעה בנכס במהלך האבחון ולוודא שאין שום פינות חשוכות בהן יכולות להסתתר צרות. היעזרות בבית עסק מקצועי אשר מבצע שירותי בדק בית תעזור לך לעשות את כל ההחלטות הנכונות כיום ולהימנע מסיבוכים בעתיד.

למי כדאי לברר אודות מהותו של בדק הבית

מכיוון ושירותי בדק בית הינם כוללים ורלוונטיים לפני כל כניסה ויציאה מנכס, לכל אדם חשוב להכיר את השירות והדו"חות אשר מופקים לאחריו. בין אם ברצונך למכור נכס ועלייך להיכנס לעסקה עם לב שלם בכדי שלא תחזור ותרדוף אותך בעתיד או שברצונך לרכוש או אפילו להתחיל שכירות על נכס ועלייך לדעת בדיוק מה מצבו, שירות בדק בית מקצועי הוא הדרך היחידה לקבל תמונת מצב מלאה, מפורטת ומוכרת על ידי כל הגופים הרלוונטיים של הנכס המדובר.

בדק בית לפני רכישה של נכס

רכישה של נכס היא אחת מהעסקאות המשמעותיות ביותר שיעשו מרבית האנשים בחייהם, מסיבה זו חשוב שלא להיכנס אליה עם עיניים עצומות. נכסים חדשים ומשומשים כאחד עלולים להכיל ליקויים, עיגולי פינות בטיחותיים ואפילו סכנות אמתיות לדיירי הנכס. מעבר לכך שביצוע בדק בית מקצועי ישמור עלייך מפני כל אלה, איתור הליקויים יכול להשפיע בצורה משמעותית על המחיר הסופי ועל ההתחייבות שייקח על עצמו המוכר. בנוסף, מבחינה משפטית דו"ח של בדק בית מוכיח את מצב הנכס ברגע הכניסה אליו.

בדק בית לפני כניסה לשכירות

הסכם שכירות הינו חוזה מחייב בו הצד משכיר מקבל זכויות ולוקח אחריות על נכס מדובר, היכרות כל הצדדים של הנכס היא חיונית בכדי להגן על עצמך. הדו"ח אשר מתקבל לאחר סיום בחינת הנכס הינו מוכר במוסדות הרלוונטיים והוא יכול לעזור לך להינע מלקחת אחריות על ליקויים או אפילו תופעות לוואי של ליקויים אשר קיימים מלפני כניסתך לנכס. ללא הוכחות לכך שהנזק היה קיים לפני כניסתך לנכס, אין לך שום הבטחה שהאחריות על תיקונו לא תיפול עליך.

בדק בית לפני מכירה של נכס

מכירה של נכס היא עסקה משמעותית אשר יכולה להישאר איתך זמן רב אחרי שברצונך להשאיר אותה בעבר. האחריות על מצב הנכס בזמן המכירה מוטלת על המוכר וללא דו"ח מפורט על מצב הנכס לפני המכירה אחריות זו יכולה לרדוף אותך.

קבוצת הדר

רוצה לדעת עוד על מה זה בדק בית ולהבין האם השירות מתאים לך, אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר או להשאיר את הפרטים שלך באתר ולקבל את כל המידע הרלוונטי.

מה זה בדק בית