פרגולה מעץ 

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

 

פרגולות מעץ

היום כמעט בכל בית פרטי ובתי גינה שתראו קיים פרגולה זהו פיתרון הצללה הטוב והמהיר ביותר, מעבר לכך שהוא מעולה בהתמודדות עם ימי שמש חמים הוא גם מהווה תוספת יפה לבית ולגינה, הרי לא היינו רוצים שיום אחד עם מזה אוויר לא ריאלי יהרוס לנו ישיבה טובה במרפסת, תמיד חשוב שיהיה צל כדי שקרני השמש לא ישרפו לנו את העור.

יש שלל סוגי פרגולות שתוכלו לבחור לביתכם והחשוב מבניהם או אם תרצו את הפרגולה על עמודים או לא, אם אתם גרים בבית קרקע עם גינה גדולה ורחבה מן הסתם שלא יפריע לכם אם יהיה עמודים לפרגולה, אך אם אתם גרים בבית קטן יותר ואינכם רוצים ליצור בלאגן מיותר תוכלו להנות מפרגולה ללא צורך בעמודים. כך שכל אחד יכול למצוא את הפרגולה הטובה ביותר לביתו.

דברים שחשוב לבדוק לפני רכישה והתקנת פרגולה מעץ

כדי לקבל את המוצר הטוב ביותר לבית שלנו הינה מספר דברים שאנו מומלצים לכם לבדוק לפני רכישת פרגולה מעץ לביתכם.

  • בחירת חומר גלם- לפרגולה יש שני חומרי גלם שהם עץ או אלומיניום לשניהם יש יתרונות רבים אך תצטרכו לבחור מה טוב יותר לביתכם ויתאים יותר לרצונותיכם.
  • מידות- חשוב לקחת מידות מבעוד מועד כך שג שתחפשו את הפרגולה המתאימה לביתכם תדעו מידות ולא תצטרכו לחזור ולמדוד.
  • אופן ההתקנה- יש שני דרכי התקנה לפרגולה: עם עמודים שיתמכו בפרגולה או בלי עמודים שיתמכו בה, כמובן שבחירה זו נתונה בהרבה אלמנטים כגון חוזק הקיר, כי אם הקיר לא חזק מספיק להחזיק לכם פרגולה כמובן שתצטרכו עמודים שיתמכו בפרגולה. לכן חשוב לדבר על זה עם בעל מקצוע.
  • אחריות- חשוב לבדוק עם החברה שממנה אתם מבצעים את ההזמנה וההתקנה נותנת לכם אחריות למקרים כאלה ואחרים.
  • ניסיון- תמיד צריך לבדוק אם לחברה יש ניסיון כדי שתוכלו להנות ממוצר טוב שיותקן טוב ולא יהרס אחרי זמן קצר.

מחירי פרגולות מעץ:

מחיר הזמנה והתקנת פרגולה מעץ משתנה לפי הרבה קריטריונים כגון- גודל, עיצוב, חומר וכו. לכן המחיר ישתנה תמיד בהתאם למה שתבחרו אז חשוב להתייעץ איתנו בכתובת https://pergola-harel.co.il שנדריך אתכם וניתן לכם את ההצעה הכי מתאימה לכם.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

התקשרו עכשיו