פרקט פישבון ולמינציה איכותי 

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

 

פרקט פישבון: 

פרקט הפישבון הוא כיום בין הפרקטים השימושיים ביותר והנבחרים ביותר, בזכות המראה האלגנטי שלו הרבה אנשים אוהבים להוסיף אותי כעיצוב לבית. 

פרקטי הפישבון התחילו להיות פופולאריים עוד בימי הביניים, שבעזרתם היו מעוצבים בתים רבים וארמונות, מכיוון עיצוב מראה עצם הדג הייחודי שיש לו הוא משרה בבית אווירה יוקרתית ומלכותית ולכן קל ליפול לקסמים והרבה ישראלים בוחרים להשתמש בפרקט זה כעיצוב לרצפה הביתית שלהם. חשוב לבדוק שפרקט הפישבון מוזמן ממקום אמין כדי שיגיע באיכות טובה, כך שישמר לזמן רב יותר ויחזיק יותר שנים. 

פרקט פישבון איכותי והיתרון שהוא מביא איתו זה שהוא מגיע במגוון רחב של צבעים כך שתוכלו להתאים את צבע הפרקט לצבע העיצוב שתחליטו בביתכם, מבלי להתפשר. 

פרקט למינציה: 

פרקט הלמינציה הוא מקביל לפרקט הפישבון בדוגמא שלו אך ההבדל בינו לבין פרקט הפישבון הוא שפרקט הלמינציה הוא פרקט סיננתי דמוי עץ. כלומר הוא אינו עת אמיתי אלא סנטטי. 

יתרונותיו של פרקט הלמינציה: 

  • פרקט למינציה איכותי הינו מיוצר מתמונה מה שנותן לנו מגוון רחב של אופציות בין צבעים לדוגמאות. מה שגורם לאופציות הבחירה שלנו להתרחב ובכך לאפשר לנו יותר אפשרויות להתאים את הדוגמא והצבע לריהוט הבית. 
  • פרקט הלמינציה הוא בעצם זול יותר משמעותית מסוגי פרקטים אחרים, אך שלא תטעו זה לגמריי לא מוריד מהאיכות שלו אלא להפך הוא הופך אותו לייחודי, יפה ובעיקר אפשרי לכל כיס. כך שגם אם אתם לא מוכנים לשלם יותר מדי על פרקט עדיין תוכלו להנות מפרקט איכותי אם דוגמא איכותית במחיר מצחיק. 
  • פעם אם הייתם שופכים מים על פרקט הלמינציה הוא היה סופג את המים ומתנפח ואז הייתם צריכים להחליף אותו, אך כיום עם חידושים שנתנו לו ישנם פרקטי לימנציה שהם עמידים לחלוטין במים ולא מהווה שום בעיה לשטוף את הבית עם מים. 

את פרקטי הלמינציה תוכלו למצוא גם איכותיים וגם לא כמו בכל דבר, לכן חשוב לעשות בדיקה קודמת ולהזמין משהו איכותי שיחזיק לכם זמן מאשר שתצטרכו להחליף מה שיעלה לכם כפול מכל מה שתחשבו להוציא, אז אף פעם לא להסס לדבר איתנו https://inparis.co.il.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

צרו עימנו קשר

החזון שלנו

לאורך שנים של פעילות בתחום, בנתה הדר בדק בית מתודולוגיות בדיקה מתקדמות המאפשרות לנו לבצע ביקורת מבנים ובדיקות בדק בית בצורה מאוד יסודית וממצה, ללא שום אפשרות לכך שליקוי בנייה כלשהו יחמוק מעינינו. כל בודק מטעמנו נשלח אל בית הלקוח עם רשימת בדיקות מסודרת של כל האלמנטים הדורשים בדיקה על מנת לקבל תמונה מלאה של ליקויי הבניה במבנה.

-הדר בדק בית-

אזור צפון

אזור מרכז, דרום