10 – שימושים עיקריים לניקוי בלחץ מים גבוה

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

לכלוך על מגוון משטחים שלא יורד בדרכים המקובלות יכול להיות מאוד מאתגר ואפילו מעצבן. אנשים רבים במצב כזה עשויים לחשוב שאין דרך להסיר את הלכלוך ובכל פעם שהם יראו את אותו האזור, זה יעצבן אותם מחדש. אז במקום לקחת את הנושא קשה, כדאי לדעת שיש פתרון מעולה לניקוי משטחים המתבצע באמצעות לחץ מים גבוה. בכתבה הבאה תקבלו דוגמאות ל-10 שימושים עיקריים בשיטת ניקוי זו.

ניקוי מעטפת של בניין

מעטפת של בניין סופחת אבק וכתמי פיח כל הזמן. כתמים אלו מקנים לבניין מראה ישן ומוזנח. ניקוי בלחץ מים גבוה הוא פתרון מעולה להסרת האבק והפיח במהירות ומבלי להזיק לחיפוי החיצוני של הבניין. העבודה מתבצעת באמצעות מכונת לחץ מים גבוה ועל ידי מומחה בתחום שיודע לבצע עבודות גובה במקצועיות.

 

ניקוי אבני מדרך בחצר

אבני מדרך בבתים צוברות המון לכלוך ולפעמים גם בוץ. מי שניסה להסיר מרצפה בעלת רמה גבוהה של חספוס, שאריות חמרה או בוץ, יודע שזה כמעט בלתי אפשרי. תמיד יישארו כתמים חומים או אדומים בין החריצים והמראה יהיה מלוכלך. ניקוי בלחץ מים יכנס גם לחריצים העמוקים ויותיר את אבני המדרך נקיות מכתמים.

 

ניקוי גגות מפיח

פיח מצטבר לא רק על מעטפת של בניינים, אלא גם על גגות ובמיוחד על גגות רעפים. חברה המתמחה בניקוי בלחץ מים גבוה, תוכל להגיע אל כל אזורי הגג ולנקות אותו ביסודיות ושיטתיות.

 

  1. ניקוי חניונים

חניונים של קניונים ומבנים ציבוריים מתאפיינים במקום נמוך וסגור שמרכז בתוכו המון לכלוך, פיח שיוצא מהמכוניות וכתמי שמן. ניקוי חניונים עם מכונות לחץ מים גבוה הם הפתרון הטוב ביותר כיום להסרת הלכלוך ושמירה על החניון נקי וללא מזהמים.

 

ניקוי שלד בטון לפני צביעה

שלד של בניין או בית פרטי העשוי מבטון, מחייב ניקוי כהכנה לצביעה או הנחת חומרי חיפוי. ניקוי בלחץ מים גבוה מאפשר להסיר את כל השאריות הלא רצויות ויבצע הכנה מצוינת לצביעה חלקה ברמת גימור גבוהה.

 

ניקוי מכלים גדולים

יש לכם מכל גדול שצבר הרבה לכלוך במשך זמן רב? ברור שיהיה לכם קשה לנקות אותו באופן עצמאי ואם נודה על האמת, למי יש זמן להשקיע בניקיון כזה? ניקוי בלחץ מים גבוה יבצע עבודת ניקוי יסודית במעט זמן.

 

ניקוי משטחי שיש וקרמיקה

בניינים, מוסדות ציבוריים ומלונות מתאפיינים לעיתים בחיפוי מעוצב העשוי ממשטחי שיש או קרמיקה. כניסה ויציאה של אנשים רבים באזורים אלו, עשויה להביא למגוון סוגי לכלוך שמתיישנים וקשה להסיר אותם. ניקוי בלחץ מים גבוה הכולל עבודה עם קיטור, יוכל להסיר כל לכלוך ולהותיר את המשטחים האלו יפים כמו שהיו בהתחלה.

הסרת כתמי גרפיטי

בכל עיר או יישוב יש את האזורים שבהם מישהו הגיע וריסס כתובות גרפיטי שאינן הולמות את המקום. במקום לנסות לצבוע את הקירות, ניתן להזמין הסרת כתמי גרפיטי באמצעות לחץ מים גבוה.

 

הסרת שאריות דבק וחומרי בנייה

לאחר בנייה של בית או בניין, תמיד יהיו שאריות בנייה שלא ניתן להסיר בניקוי רגיל. ניקוי בלחץ מים גבוה הוא הפתרון הטוב ביותר להסרתם.

 

הסרת מסטיקים שנדבקו למשטחים קשיחים

מי שניסה להסיר מסטיק ישן שנדבק למשטח קשיח, יודע שזה כמעט בלתי אפשרי. ניקוי בלחץ מים הכולל גם קיטור, יסיר את המסטיק שהתקשה ללא כל בעיה.

כמו שאתם מבינים, לניקוי מים בלחץ גבוה יש המון שימושים כיום. במקום להיתקע עם לכלוך וכתמים שלא יורדים, דעו שזה הפתרון הטוב ביותר כיום.

המאמר באדיבות חברת נקי בלחץ: https://www.jetclean.co.il

 

 

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: