7 טיפים לבחירת מתקין מזגנים

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

רכישת מכשירי חשמל ומתקנים שונים לבית או לעסק, מתחלקת הרבה פעמים לשלבים. יש את שלב הרכישה עצמו, לעיתים זה נגמר כאן, אך ישנם מקרים רבים בהם זה רק שלב אחד בתהליך, שכן אנחנו צריכים לקיים גם את השלב השני, הובלה של המכשיר אל המבנה בו הוא אמור להיות מוצב וכן התקנה שלו על ידי איש מקצוע. זאת בהנחה כמובן ואנחנו לא יכולים לבצע את השלב הזה בעצמנו.

דוגמא טובה לכך אפשר לראות במקרה של מזגנים. כשאנחנו רוכשים מזגן חדש לבית או לעסק, אז במקרים רבים נצטרך לפנות אל מתקין מזגנים אשר יבצע עבורנו את העבודה. מאחר ולנו את הידע המקצועי הדרוש ואין לנו את הכלים והאמצעים הנדרשים לשם כך, אזי שניצורך לשכור איש מקצוע שיעשה זאת עבורנו.

יש מקרים בהם בעת תהליך הרכישה אנחנו יכולים לקבוע מועד להזמנת מתקין מזגנים מטעם המקום בו רכשנו את המזגן, וכך אנחנו פותרים את הבעיה. אך במקרים רבים, אנחנו צריכים להזמין מתקין מזגנים באופן אישי, ייתכן וזה גם יותר ישתלם לנו מבחינה כלכלית, מאחר והעלויות יהיו נמוכות יותר. לשם כך אנחנו צריכים לדעת כיצד לעשות את זה נכון.

לפני שנציג שורה של טיפים כיצד בוחרים מתקין מזגנים, צריך להבהיר, להבדיל ממכשירים אחרים, למשל התקנת טלוויזיה או אפילו רכישה של מקרר חדש, אזי שבמקרה של מזגן מוטב לא לנסות ולהתקין אותו לבד, הן בגלל אופי ההתקנה והם בגלל האופן בו צריך לחבר אותו לתשתית הקיימת בשביל שהוא יעבוד. בעל מקצוע ידע בדיוק מה וכיצד לעשות את זה.

טיפים נכונים לבחירת מתקין מזגנים

טיפ ראשון – ניסיון.

חשוב לבדוק איזה ניסיון עומד לרשותו, כמה שנים הוא בתחום ולא פחות חשוב, עם אילו מזגנים הוא עובד. יש סוגים שונים של מזגנים ואנחנו צריכים לוודא שהמתקין שלנו מכיר את הסוג שרכשנו ויודע לעבוד איתו.

טיפ שני – אמינות

בדיוק כפי שתהליך הרכישה צריך להיות אמין, כך גם תהליך ההתקנה. הוא חייב להתבצע באופן מסודר ונכון, על מנת שלא ייגרם נזק למזגן או לסביבה שלו.

טיפ שלישי – דייקנות

לא נרצה לחכות יום שלם בשביל שהמתקין יגיע. אנחנו צריכים לוודא שהוא יגיע אלינו בזמן, בדיוק מתי שקבענו איתו.

טיפ רביעי – אחריות

עלינו לוודא שהוא מספק לנו אחריות מלאה על השירות, אם חס וחלילה קורה משהו הוא לוקח אחריות על כך. יש לוודא שיש לו אחריות על גרימת נזק למבנה שלנו או למבנה אחר, במידה וזה אפשרי.

טיפ חמישי – שירות אחרי התקנה

יש לוודא שהוא מספק לנו שירות גם אחרי ההתקנה אם יש צורך בתיקון או כל דבר אחר.

טיפ שישי – בדיקות

המתקין צריך לבצע בדיקות אחרי ההתקנה, לוודא שהמזגן עובד בצורה תקינה.

טיפ שביעי – מומלץ לקרוא המלצות וחוות דעת של לקוחות בשביל לוודא שאכן בחרנו באיש הנכון.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

התקשרו עכשיו

אזור צפון

מרכז ודרום