בדיקת בית

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

 

אם אתם מוכרים דירה או רוכשים דירה חדשה מקבלן או יד שנייה, אתם חייבים לעשות בדיקת בית. באמצעות בדיקת בית יסודית ומעמיקה ניתן לאתר את כל הליקויים השונים במבנה הדירה ולטפל בהם בטרם יהפכו למשמעותיים יותר.

מהי בדיקת בית?

בדיקת בית היא בדיקה מעמיקה לגבי איתור ליקויים במבנה הבניין והדירה עצמה. בדיקה זאת נעשית כאשר מוכרים או קונים דירה חדשה. את הבדיקה עושים שהדירה ריקה מחפצים ומדיירים בה. וזאת על מנת שנוכל לאתר באופן מהיר את הליקויים השונים בה ולתקנם במהירות. במידה ויש ריהוט בדירה, הריהוט מפריע לאתר את מקור הליקויי בין אם זה נזילה או בידוד לקויי וכו'. לכן חשוב שהדירה תהיה ריקה ללא חפצים וללא אנשים שגרים בה.

מה כוללת בדיקת בית?

בדיקת בית היא למעשה בדיקת מבנים מקיפה ויסודית אשר בודקת את הליקויים השונים אשר נמצאים במבנה הדירה ואשר אינם גלויים לעין. בבדיקה זאת בודקים את המערכות השונות בדירה אשר משפיעים על ליקויי הדירה. מערכות הדירה כוללות: מערכות חשמל, מערכות אינסטלציה, איטום הדירה ועוד. בכל אחד מהמערכות בודקים אילו ליקויים קיימים ומה מצב הליקויי, האם הוא ליקויי קטן או ליקויי משמעותי אשר מסכן את בטיחות הדיירים ומצריך תיקון מיידי.

חשיבות בדיקת בית?

באמצעות בדיקת בית ניתן לבדוק לעומק ובצורה יסודית ומעמיקה את הליקויים השונים בבית. הבדיקה עצמה נותנת לנו מידע רב לגבי אזורים בבית אשר התגלו בהם ליקויים שלא ניתן לראותם. תיקון הליקויים עוזר למנוע את הליקויים אך למרות התיקונים ערך הדירה יורד. באמצעות בדיקת בית ניתן לקבל תמונת מצב כוללת ואובייקטיבית ע"י איש מקצוע דבר שיעזור לכם בהמשך שתחליטו לרכוש את הדירה.

אילו ליקויים נפוצים ניתן למצוא בבדיקת הנדסית שלבית?

הליקויים השכיחים שנמצא בבדיקת שגרתית לבית הם: רטיבויות אשר כלואות בקירות הבית ומתחת לריצוף כתוצאה מצנרת ישנה ודולפת, איטום בגגות וחדירת מי גשמים וכן איטום באמבטיה, ריצוף וצבע, בעיית בידוד חיפויי קירות, סדקים במיוחד בדירות ישנות. ליקויים אלה עלולים לגרום במקרים חמורים יותר לסכנת חיים, לכן יש לתקנם במהירות האפשרית על מנת לא להגיע למצבים מסכני חיים ובלתי בטוחים.

האם בדיקת בית היא בדיקה אמינה?

בדיקת יסודית לבית היא אחת הבדיקות האמינות ומהימנות שקיימות למציאת ליקויי במבנה הדירה. בבדיקת בית מתגלים ליקויים במערכות השונות בדירה אשר מחייבים תיקון מיידי ולעיתים אף מסכנים את חיינו. בדיקת בית מאתרת תוך שימוש במכשור מתקדם וטכנולוגי את כל הליקויים אשר אינם נגלים לעין ואשר מסכנים את חיי הדיירים, ולאחר איתורם מתקבל דו"ח מפורט עם כל הליקויים שעל בעל הדירה או הקבלן לתקנם. במידה והדירה באחריות הקבלן, על הקבלן לתקן את כל הליקויים במועד שמוקצב לו, במידה והקבלן לא מתקן את הליקויים או מתקן חלקית שהדירה באחריות, ניתן לתבוע אותו בבית המשפט והדו"ח של בדיקת בית משמש כאסמכתא לכך.

בדיקת בית

 

 

 

 

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

צרו עימנו קשר

החזון שלנו

לאורך שנים של פעילות בתחום, בנתה הדר בדק בית מתודולוגיות בדיקה מתקדמות המאפשרות לנו לבצע ביקורת מבנים ובדיקות בדק בית בצורה מאוד יסודית וממצה, ללא שום אפשרות לכך שליקוי בנייה כלשהו יחמוק מעינינו. כל בודק מטעמנו נשלח אל בית הלקוח עם רשימת בדיקות מסודרת של כל האלמנטים הדורשים בדיקה על מנת לקבל תמונה מלאה של ליקויי הבניה במבנה.

-הדר בדק בית-

אזור צפון

אזור מרכז, דרום