בדק בית בדירות חדשות מקבלן בעזרת טכנולוגיה מתקדמת 

ביקורת ודוח הנדסי למבנים שהוגדרו כמסוכנים

איתור נזילות ורטיבות באזורים קשים לגישה 

מזה יותר מעשור מבצעת הדר בדק בית ביקורת מבנים ובדיקות בדק בית בבתים פרטיים, משרדים, מבני מסחר, מבני תעשייה ומבני ציבור. לרשותנו עומד צוות מהנדסי בניין והנדסאי בניין המתפזרים בכל יום בכל רחבי הארץ ומבצעים בדיקות בדק בית המספקות ללקוחותינו דין וחשבון מלא ומפורט על כל ליקויי הבנייה שנתגלו במבנה שלהם.

לאורך שנים של פעילות בתחום, בנתה הדר בדק בית מתודולוגיות בדיקה מתקדמות המאפשרות לנו לבצע ביקורת מבנים ובדיקות בדק בית בצורה מאוד יסודית וממצה, ללא שום אפשרות לכך שליקוי בנייה כלשהו יחמוק מעינינו. כל בודק מטעמנו נשלח אל בית הלקוח עם רשימת בדיקות מסודרת של כל האלמנטים הדורשים בדיקה על מנת לקבל תמונה מלאה של ליקויי הבניה במבנה.

אנו מספקים את שירותי ביקורת המבנים ובדק הבית לכל סוגי הלקוחות ולכל סוגי המבנים, בכל גודל, לכל מטרה ובכל רחבי הארץ. בכלל זה עובדת החברה עם גופים ממשלתיים וציבוריים, עם חברות מסחריות וכמובן עם הציבור הרחב בשוק הפרטי והמגזר העסקי. אנו מבצעים התאמה של כל בדיקה וביקורת לדרישות הלקוח, ובכלל זה בדיקות לאחר שיפוץ יסודי של הדירה, בדיקות לאחר פינוי בינוי ותמ"א 38, בדיקות מבני תעשייה ומחסנים לוגיסטיים, בדיקות בניינים שלמים לרבות שטחים משותפים וכן הלאה.

למהנדסים שלנו יש את הידע המקצועי, את הניסיון המקצועי ואת האינטגריטי המקצועי לבצע את כל אחת מהבדיקות הללו בצורה יסודית, מקצועית והחשוב מכל, אפקטיבית. רבות מחברות בדק הבית מכירות את מרבית הבדיקות שיש לבצע, אך מעטות מהן יודעות כיצד לבצע אותן בכדי לחשוף גם ליקויים נסתרים שקשה לזהות אותם בבדיקה ראשונית. המהנדסים של הדר בדק בית פשוט עובדים אחרת, יודעים אחרת ופועלים אחרת בכדי להבטיח ששום ליקוי לא יעלם מעיניהם.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום, לשאול אותנו את כל השאלות שמטרידות אתכם סביב בדיקת בדק הבית הדרושה לכם ולקבל מאיתנו את התשובות שיסייעו לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.

קבוצת הדר בדק בית

הוקמה על מנת לספק שירותי בדק בית וביקורת מבנים באיכות הגבוה ביותר בארץ לקהל הלקוחות הישראליכמה עולה מטר בניה

בין לקוחות החברה נמנים הגופים הציבוריים והמסחריים הגדולים בישראל, 10+ שנות פעילות בשוק הישראלי בכובעים שונים

(קבלני בניין | מפקחי בניה | מהנדסי ביקורת מבנים | מתכנני ערים ועוד )

אנו בקבוצת הדר מציעים לכם חווית שרות ייחודית בעף הבניה הישראלי אנו נלווה אתכם לכל אורך התהליך

ונבטיח שבסוף התהליך תזכו בבית העומד בתקנים המחמירים ביותר של איכות.

המהנדסים שלנו

מהנדסי בדק הבית שלנו מנוסים בביצוע דוחות הנדסיים הכוללים את כל סוגי הליקויים הקיימים בבניין.

אנו נלווה אתכם לכל אורך התהליך החל משלב ביצוע הבדיקה ועד לסיום עבודות התיקונים אנו היחידים המציעים שרות ליווי מלא

לכל אורך תקופת הבדק.

אנו מציעים לכם חבילת הכל כלול בביקורת מבנים (פנו אלינו לפרטים נוספים)

מה ההבדל בינינו ולבין החברות המתמחרות בתחום ?

אנו היחידים שמציעים ליווי מלא של תהליך מסירת הנכס

אנו היחידים בעלי ניסיון כקבלני בניין ומכירים את השטח בצורה אופטימלית 

לחברתנו מיטב הטכנולוגיה בתחום כל בדק בית מבוצע עם מצלמה תרמית, מצלמת ביוב 360 מעלות HD

דוח עלויות ביצוע על פי עלויות ביצוע אמיתיות

שרות 24/7 בכל המדינה

ליווי משפטי מלא לאורך כל התהליך על ידי עורך הדין של החברה במקרה הצורך 

מה נבדוק בבדק הבית?

לרוב עושים בדק בית עם חברת בדק בית גם כאשר שוכרים את שירותי של קבלן מפתח כמו קבוצת עידן אשר משמשת כקבלן מפתח לבניית בתים פרטיים ווילות.

קבלן המפתח אשר בונה את כל הבית הפרטי או הבניין חשוב להזמין חברת בדק בית לבדוק את עבודתו של קבלן המפתח בכדי לוודא כי העבודה בוצעה בצורה מיטבית.

 

 

לפניכם מפורטים האזורים והעבודות החשובות לבדיקה, שימו לב שאתם מבצעים בדיקה יסודית ומתעדים כל ליקוי:

 

רצפות– הרצפות, הן לרוב הדבר הראשון אשר תשימו לב אליו בבית. כאשר אתם מבצעים בדק בית, שימו לב שאין פגמים פיזיים במרצפות, כגון סדקים או שברים ושכל מרצפת מונחת בצורה ישרה, המרחקים בין כל מרצפת שווים ושהמילוי בוצע היטב. במידה ובחרתם להניח שטיח, וודאו כי השטיחים נקיים וללא קרעים או פגמים, וודאו כי השטיח מכסה את כל השטח ואין חלקים בבית בו הוא חסר. השטיח צריך להיות נקי וללא כתמים או ריח רע.

קירות– בדקו כל קיר בצורה יסודית לפני המעבר לדירה החדשה. ראשית, על הצבע להיות אחיד בכל הדירה וללא סדקים וקילופים. וודאו כי אין כתמים על הקירות. בנוסף, וודאו כי הצבע עומד בכל תקני הבריאות ואינו מורכב מחומרים רעילים. אם הקירות שלכם מצופי עץ, וודאו כי אין חליקים רופפים או רקובים בעץ.

 
 
 
 במידה והדירה לא חדשה, חפשו חורים, אשר אולי נשארו מתמונות שהיו תלויות בעבר על הקירות או כתובים שונים.רטיבות– גם בבניין חדש עלולים להיות נזקי רטיבות, אשר נגרמים עקב פגיעות הצנרת או התקנה רשלנית. על כן, חשוב לעבור ולבחון את הקירות ואת תקרת כל החדרים (במיוחד באזור השירותים). חפשו סימני רטיבות, התנפחות שכבת הטיח, כתמי מים או ריח עובש, כל אחד מהסימנים הללו, עשויים להעיד על נזק מים פנימי העלול להחמיר אם יוזנחו.
 
 חלונות– כאשר בוחנים את החלונות, וודאו כי אתם מסוגלים לפתוח אותם. אם החלונות אינם נפתחים, אתם עומדים בפני סיכון בטחוני גבוה, בכל חדר צריך להיות לפחות חלון אחד אשר נפתח, על מנת להימנע מסיכונים מיותרים. וודאו כי החלונות אטומים כראוי ואינם דולפים, ובחנו את זכוכית החלון: האם היא מונחת כראוי? האם היא שבורה או סדוקה? אתם לא רוצים זכוכיות חסרות בחלונות שלכם. החלון אמור לתפקד בצורה נורמאלית, להיפתח בקלות וללא חריקות ולהינעל מבפנים. לוחות החלון או הזכוכיות המשובצות בו, צריכות להיות נקיות מכתמים ומעובש.

שיטה יעלה לבדוק את איטום החלונות היא: ביום סוער במיוחד עם הרבה רוחות, נסגור את כל החלונות ונדליק נר ליד כל חלון סגור. במידה וישנה חדירה של אוויר, הנר יכבה או יזדעזע קלות וכך נגלה את איכות האיטום. איטום לקוי עלול להשפיע על טמפרטורת הדירה ועל יעילות המיזוג.

 

 

 דלתות– דלתות גם הן, עלולות לסבול מאיטום לקוי. יש לוודא את איטום כל דלת בבית ובמיוחד את איטום הדלק הראשית, אתם לא מעוניינים בהצפה הבית בגשם הראשון.

על כל הדלתות בבית להיסגר כהלכה ולהתאים למסגרותיהן באופן מושלם. וודאו כי אין בעיות בידיות הדלת או במנעולים. בדקו שהדלת אינה מתקלפת ושהצבע אחיד בעל הדלתות.

בנוסף, וודאו כי יש לכם שני סטים של מפתחות לדירה.

 
 
 חשמל– לחצו על כל המתגים הקיימים בדירה, האם הם עובדים? וודאו כי אף אחד מהמתגים אינו תקול או בעל חוטי חשמל חשופים. על האור שנדלק להיות יציב ולא מהבהב, וכמובן לא להכיל גיצים כלשהם.

בדק בית המלצות אם האור אינו נדלק, בדקו את נורות החשמל. בדרך כלל, זוהי אחריותכם להחליף את הנורות, במידה והן נשרפות. פתחו את ארון החשמל בדירה, לכל דירה יש ארון חשמל, ובדקו האם היא שלמה ואינה הרוסה או האם חסרים מתגים. בעיות במערכת החשמל בדירה, הינן נדירות אך מסוכנות ועלולות לגרום להתחשמלות או לשריפה.

 בדקו את כל השקעים בדירה, וודאו כי אין שקעים בעלי חוטים חשופים או שקעים בעלי צבע חום או שחור שרוף. מומלץ לחבר מכשירי חשמל שונים לשקעים, על מנת לוודא שכולם פועלים כראוי.

  מיזוג אוויר– במידה והדירה מגיעה עם מיזוג אוויר, חשוב לבדוק את מערכת מיזוג האוויר ואת יכולת החימום והקירור שלה. בדקו כי מערכת המיזוג מייצרת חום וקור כראוי ושאינה פולטת עשן או ריחות לא נעימים. וודאו כי אין כאבלים או צינורות בולטים מן המערכת עצמה. בנוסף, המערכת אינה אמורה לדלוף מים. וודאו כי המסננים נוקו או הוחלפו לאחרונה ושאינם מלוכלכים או קרועים. מסננים פגומים עלולים להתיש את מערכת המיזוג ולהגביר את עלויות החשמל שלכם.

 
 בטיחות באש– גלאי עשן, הינם מצרף חשוב, בכל הנוגע לבטיחות הדירה. אפילו אם אתם נוהגים בבטיחות יתר, בכל הנוגע לאש, השכנים שלכם עלולים לא. אש עלולה להתפשט מהר ברחבי הדירה, דרך הגג או אזורים אחרים, וגלאי עשן הם ההימור הבטוח ביותר, בכל הנוגע לבטיחות בא

ההרצאה שאתם חייבים לראות