אודותינו

הדר בדק בית

הדר בדק הנו פורטל מידע אודותיקורת מבנים ובדיקות בדק בית בבתים פרטיים, משרדים, מבני מסחר, מבני תעשייה ומבני ציבור.

אנו מציעים לחבר בין לקוחות המחפשים חברות לביצוע בדק בית לבין חברות או מהנדסים המתמחים בתחום בדק הבית, כאשר משאירים פרטים באתר אנו מעבירים את הפרטים שלכם לחברות ומהנדסים המתמחים בבדק בית לאחר שבדקנו אותם והם יגישו לכם הצעת מחיר ודין וחשבון מלא ומפורט על כל ליקויי הבנייה שנתגלו במבנה שלהם. לאורך שנים של פעילות בתחום, בנתה הדר בדק בית מתודולוגיות בדיקה מתקדמות המאפשרות לנו לבצע ביקורת מבנים ובדיקות בדק בית בצורה מאוד יסודית וממצה, ללא שום אפשרות לכך שליקוי בנייה כלשהו יחמוק מעינינו. כל בודק מטעמנו נשלח אל בית הלקוח עם רשימת בדיקות מסודרת של כל האלמנטים הדורשים בדיקה על מנת לקבל תמונה מלאה של ליקויי הבניה במבנה.

בניינים

המהנדסים וחברות בדק הבית איתם אנו עובדים  מספקים את שירותי ביקורת המבנים ובדק הבית לכל סוגי הלקוחות ולכל סוגי המבנים, בכל גודל, לכל מטרה ובכל רחבי הארץ. בכלל זה עובדת החברה עם גופים ממשלתיים וציבוריים, עם חברות מסחריות וכמובן עם הציבור הרחב בשוק הפרטי והמגזר העסקי. אנו מבצעים התאמה של כל בדיקה וביקורת לדרישות הלקוח, ובכלל זה בדיקות לאחר שיפוץ יסודי של הדירה, בדיקות לאחר פינוי בינוי ותמ"א 38, בדיקות מבני תעשייה ומחסנים לוגיסטיים, בדיקות בניינים שלמים לרבות שטחים משותפים וכן הלאה.

למהנדסים העובדים איתנו יש את הידע המקצועי, את הניסיון המקצועי ואת האינטגריטי המקצועי לבצע את כל אחת מהבדיקות הללו בצורה יסודית, מקצועית והחשוב מכל, אפקטיבית. רבות מחברות בדק הבית מכירות את מרבית הבדיקות שיש לבצע, אך מעטות מהן יודעות כיצד לבצע אותן בכדי לחשוף גם ליקויים נסתרים שקשה לזהות אותם בבדיקה ראשונית. המהנדסים של הדר בדק בית פשוט עובדים אחרת, יודעים אחרת ופועלים אחרת בכדי להבטיח ששום ליקוי לא יעלם מעיניהם.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום, לשאול אותנו את כל השאלות שמטרידות אתכם סביב בדיקת בדק הבית הדרושה לכם ולקבל מאיתנו את התשובות שיסייעו לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.

קבוצת הדר בדק בית

הוקמה על מנת לחבר בין לקוחות המעוניינים  לבצע בדק בית ולבין המהנדסים המובילים בישראל  המעוניינים לספק שירותי בדק בית וביקורת מבנים באיכות הגבוה ביותר בארץ לקהל הלקוחות הישראלי 

 אנו בקבוצת הדר מציעים לכם חווית שרות ייחודית בעף הבניה הישראלי אנו נלווה אתכם לכל אורך התהליך ונבטיח שבסוף התהליך תזכו בבית העומד בתקנים המחמירים ביותר של איכות.

המהנדסים שלנו

מהנדסי בדק הבית וחברות בדק הבית איתם אנו עובדים מנוסים בביצוע דוחות הנדסיים הכוללים את כל סוגי הליקויים הקיימים בבניין. אנו נלווה אתכם לכל אורך התהליך החל משלב ביצוע הבדיקה ועד לסיום עבודות התיקונים אנו היחידים המציעים שרות ליווי מלא

לכל אורך תקופת הבדק.

אנו מציעים לכם חבילת הכל כלול בביקורת מבנים (פנו אלינו לפרטים נוספים)

מה ההבדל בינינו ולבין החברות המתמחרות בתחום ?

אנו היחידים שבודקים את חברות בדק הבית ומוודאים כי פונים אליכם רק חברות מקצועיות ואיכותיות עם ניסיון רב בתחום ובמחירים הוגנים 

 

מה נבדוק בבדק הבית ?

לרוב עושים בדק בית עם חברת בדק בית גם כאשר שוכרים את שירותי של קבלן מפתח כמו קבוצת עידן אשר משמשת כקבלן מפתח לבניית בתים פרטיים ווילות. קבלן המפתח אשר בונה את כל הבית הפרטי או הבניין חשוב להזמין חברת בדק בית לבדוק את עבודתו של קבלן המפתח בכדי לוודא כי העבודה בוצעה בצורה מיטבית.

לפניכם מפורטים האזורים והעבודות החשובות לבדיקה, שימו לב שאתם מבצעים בדיקה יסודית ומתעדים כל ליקוי:

ההרצאה שאתם חייבים לראות לפני קבלת הנכס

התקשרו עכשיו

אזור צפון

מרכז ודרום