אודותינו

הדר בדק בית

הדר בדק הנו פורטל מידע אודותיקורת מבנים ובדיקות בדק בית בבתים פרטיים, משרדים, מבני מסחר, מבני תעשייה ומבני ציבור.

אנו מציעים לחבר בין לקוחות המחפשים חברות לביצוע בדק בית לבין חברות או מהנדסים המתמחים בתחום בדק הבית, כאשר משאירים פרטים באתר אנו מעבירים את הפרטים שלכם לחברות ומהנדסים המתמחים בבדק בית לאחר שבדקנו אותם והם יגישו לכם הצעת מחיר ודין וחשבון מלא ומפורט על כל ליקויי הבנייה שנתגלו במבנה שלהם. לאורך שנים של פעילות בתחום, בנתה הדר בדק בית מתודולוגיות בדיקה מתקדמות המאפשרות לנו לבצע ביקורת מבנים ובדיקות בדק בית בצורה מאוד יסודית וממצה, ללא שום אפשרות לכך שליקוי בנייה כלשהו יחמוק מעינינו. כל בודק מטעמנו נשלח אל בית הלקוח עם רשימת בדיקות מסודרת של כל האלמנטים הדורשים בדיקה על מנת לקבל תמונה מלאה של ליקויי הבניה במבנה.

בניינים

המהנדסים וחברות בדק הבית איתם אנו עובדים  מספקים את שירותי ביקורת המבנים ובדק הבית לכל סוגי הלקוחות ולכל סוגי המבנים, בכל גודל, לכל מטרה ובכל רחבי הארץ. בכלל זה עובדת החברה עם גופים ממשלתיים וציבוריים, עם חברות מסחריות וכמובן עם הציבור הרחב בשוק הפרטי והמגזר העסקי. אנו מבצעים התאמה של כל בדיקה וביקורת לדרישות הלקוח, ובכלל זה בדיקות לאחר שיפוץ יסודי של הדירה, בדיקות לאחר פינוי בינוי ותמ"א 38, בדיקות מבני תעשייה ומחסנים לוגיסטיים, בדיקות בניינים שלמים לרבות שטחים משותפים וכן הלאה.

למהנדסים העובדים איתנו יש את הידע המקצועי, את הניסיון המקצועי ואת האינטגריטי המקצועי לבצע את כל אחת מהבדיקות הללו בצורה יסודית, מקצועית והחשוב מכל, אפקטיבית. רבות מחברות בדק הבית מכירות את מרבית הבדיקות שיש לבצע, אך מעטות מהן יודעות כיצד לבצע אותן בכדי לחשוף גם ליקויים נסתרים שקשה לזהות אותם בבדיקה ראשונית. המהנדסים של הדר בדק בית פשוט עובדים אחרת, יודעים אחרת ופועלים אחרת בכדי להבטיח ששום ליקוי לא יעלם מעיניהם.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום, לשאול אותנו את כל השאלות שמטרידות אתכם סביב בדיקת בדק הבית הדרושה לכם ולקבל מאיתנו את התשובות שיסייעו לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.

קבוצת הדר בדק בית

הוקמה על מנת לחבר בין לקוחות המעוניינים  לבצע בדק בית ולבין המהנדסים המובילים בישראל  המעוניינים לספק שירותי בדק בית וביקורת מבנים באיכות הגבוה ביותר בארץ לקהל הלקוחות הישראלי 

 אנו בקבוצת הדר מציעים לכם חווית שרות ייחודית בעף הבניה הישראלי אנו נלווה אתכם לכל אורך התהליך ונבטיח שבסוף התהליך תזכו בבית העומד בתקנים המחמירים ביותר של איכות.

המהנדסים שלנו

מהנדסי בדק הבית וחברות בדק הבית איתם אנו עובדים מנוסים בביצוע דוחות הנדסיים הכוללים את כל סוגי הליקויים הקיימים בבניין. אנו נלווה אתכם לכל אורך התהליך החל משלב ביצוע הבדיקה ועד לסיום עבודות התיקונים אנו היחידים המציעים שרות ליווי מלא

לכל אורך תקופת הבדק.

אנו מציעים לכם חבילת הכל כלול בביקורת מבנים (פנו אלינו לפרטים נוספים)

מה ההבדל בינינו ולבין החברות המתמחרות בתחום ?

אנו היחידים שבודקים את חברות בדק הבית ומוודאים כי פונים אליכם רק חברות מקצועיות ואיכותיות עם ניסיון רב בתחום ובמחירים הוגנים 

 

מה נבדוק בבדק הבית ?

לרוב עושים בדק בית עם חברת בדק בית גם כאשר שוכרים את שירותי של קבלן מפתח כמו קבוצת עידן אשר משמשת כקבלן מפתח לבניית בתים פרטיים ווילות. קבלן המפתח אשר בונה את כל הבית הפרטי או הבניין חשוב להזמין חברת בדק בית לבדוק את עבודתו של קבלן המפתח בכדי לוודא כי העבודה בוצעה בצורה מיטבית.

לפניכם מפורטים האזורים והעבודות החשובות לבדיקה, שימו לב שאתם מבצעים בדיקה יסודית ומתעדים כל ליקוי:

  • רצפות
  • קירות
  • חלונות
  • דלתות

הרצפות, הן לרוב הדבר הראשון אשר תשימו לב אליו בבית. כאשר אתם מבצעים בדק בית, שימו לב שאין פגמים פיזיים במרצפות, כגון סדקים או שברים ושכל מרצפת מונחת בצורה ישרה, המרחקים בין כל מרצפת שווים ושהמילוי בוצע היטב. במידה ובחרתם להניח שטיח, וודאו כי השטיחים נקיים וללא קרעים או פגמים, וודאו כי השטיח מכסה את כל השטח ואין חלקים בבית בו הוא חסר. השטיח צריך להיות נקי וללא כתמים או ריח רע.

בדקו כל קיר בצורה יסודית לפני המעבר לדירה החדשה. ראשית, על הצבע להיות אחיד בכל הדירה וללא סדקים וקילופים. וודאו כי אין כתמים על הקירות. בנוסף, וודאו כי הצבע עומד בכל תקני הבריאות ואינו מורכב מחומרים רעילים. אם הקירות שלכם מצופי עץ, וודאו כי אין חליקים רופפים או רקובים בעץ.

במידה והדירה לא חדשה, חפשו חורים, אשר אולי נשארו מתמונות שהיו תלויות בעבר על הקירות או כתובים שונים.רטיבות- גם בבניין חדש עלולים להיות נזקי רטיבות, אשר נגרמים עקב פגיעות הצנרת או התקנה רשלנית. על כן, חשוב לעבור ולבחון את הקירות ואת תקרת כל החדרים (במיוחד באזור השירותים). חפשו סימני רטיבות, התנפחות שכבת הטיח, כתמי מים או ריח עובש, כל אחד מהסימנים הללו, עשויים להעיד על נזק מים פנימי העלול להחמיר אם יוזנחו.

כאשר בוחנים את החלונות, וודאו כי אתם מסוגלים לפתוח אותם. אם החלונות אינם נפתחים, אתם עומדים בפני סיכון בטחוני גבוה, בכל חדר צריך להיות לפחות חלון אחד אשר נפתח, על מנת להימנע מסיכונים מיותרים. וודאו כי החלונות אטומים כראוי ואינם דולפים, ובחנו את זכוכית החלון: האם היא מונחת כראוי? האם היא שבורה או סדוקה? אתם לא רוצים זכוכיות חסרות בחלונות שלכם. החלון אמור לתפקד בצורה נורמאלית, להיפתח בקלות וללא חריקות ולהינעל מבפנים. לוחות החלון או הזכוכיות המשובצות בו, צריכות להיות נקיות מכתמים ומעובש.

 

שיטה יעלה לבדוק את איטום החלונות היא: ביום סוער במיוחד עם הרבה רוחות, נסגור את כל החלונות ונדליק נר ליד כל חלון סגור. במידה וישנה חדירה של אוויר, הנר יכבה או יזדעזע קלות וכך נגלה את איכות האיטום. איטום לקוי עלול להשפיע על טמפרטורת הדירה ועל יעילות המיזוג.

דלתות גם הן, עלולות לסבול מאיטום לקוי. יש לוודא את איטום כל דלת בבית ובמיוחד את איטום הדלק הראשית, אתם לא מעוניינים בהצפה הבית בגשם הראשון.

 

על כל הדלתות בבית להיסגר כהלכה ולהתאים למסגרותיהן באופן מושלם. וודאו כי אין בעיות בידיות הדלת או במנעולים. בדקו שהדלת אינה מתקלפת ושהצבע אחיד בעל הדלתות.

 

בנוסף, וודאו כי יש לכם שני סטים של מפתחות לדירה.

ההרצאה שאתם חייבים לראות

התקשרו עכשיו