בדק בית מחיר

רכישת דירה מקבלן או דירה יד שנייה היא אחת ההשקעות הגבוהות ביותר, ולרוב ההחלטה הפיננסית החשובה ביותר שתעשו במהלך ימי חייכם. באופן פרדוקסאלי ישראלים רבים נוהגים להשקיע כמה מאות שקלים בבדיקת רכב שעלותו כמה עשרות אלפי שקלים.

בדיקה בעבור דירה עד חמישה חדרים

700 – 1,400 ש"ח

לפני שאתם נכנסים להתגורר בדירה החדשה שרכשתם מומלץ לבצע בדיקה בעבורה. הבדיקה כוללת חשיפת ומניעת בעיות במערכת החשמל והאינסטלציה ובדיקת עבודת האיטום שנעשתה. על ידי בדיקת מערכת החשמל, ניתן לעלות על בעיות כמו חוטי חשמל חשופים, חיבורי חשמל רופפים ועוד. בעת בדיקת מערת האינסטלציה, תפקיד הבודק לבדוק את טיב הצינורות שהותקנו ואת מערכת הניקוז על מנת שבעתיד לא יהיו בעיות רטיבות. עבודת האיטום אשר נעשתה בדירה נבדקת במטרה למנוע נזילות עתידיות. מלבד בדיקת המקום באופן ממשי, הבודק מברר ובודק כי לדירה יש את כל האישורים הנחוצים לה ונבנתה בהתאם לתקנים שהעמידה המדינה

בדיקת ליקווי בניה בדירה מעל ל-5 חדרים-1,100 – 1,450 ש"ח

לפני שאתם נכנסים להתגורר בדירה החדשה שרכשתם מומלץ לבצע בדיקה בעבורה. הבדיקה כוללת חשיפת ומניעת בעיות במערכת החשמל והאינסטלציה ובדיקת עבודת האיטום שנעשתה. על ידי בדיקת מערכת החשמל, ניתן לעלות על בעיות כמו חוטי חשמל חשופים, חיבורי חשמל רופפים ועוד. בעת בדיקת מערת האינסטלציה, תפקיד הבודק לבדוק את טיב הצינורות שהותקנו ואת מערכת הניקוז על מנת שבעתיד לא יהיו בעיות רטיבות. עבודת האיטום אשר נעשתה בדירה נבדקת במטרה למנוע נזילות עתידיות. מלבד בדיקת המקום באופן ממשי, הבודק מברר ובודק כי לדירה יש את כל האישורים הנחוצים לה ונבנתה בהתאם לתקנים שהעמידה המדינה. עלות הבדיקה משתנה בהתאם לגודל הנכס, ככל שהנכס בעל מספר חדרים רב יותר כך העלות גבוהה יותר

מומלץ לבצע את הבדיקה על מנת להימנע מתקלות בדירה שהיא חדשה וכדי לשמור על בטיחות האנשים המתגוררים בה. בדיקת הליקויים תעזור לכם להבין האם ישנם דברים אשר צריכים טיפול לפני האכלוס, למשל, חוטי חשמל חשופי העלולים לגרום להתחשמלות, דבר שהוא לא נעים ובמיוחד בסביבת ילדים.

בדק בית בעבור בית פרטי עד 200 מ"ר

1,450 – 1,700 ש"ח

לפני שאתם נכנסים להתגורר בבית חלומותייכם אשר בניתם, מומלץ לבצע בדיקה בעבורה. הבדיקה כוללת חשיפת ומניעת בעיות במערכת החשמל והאינסטלציה ובדיקת עבודת האיטום שנעשתה. על ידי בדיקת מערכת החשמל, ניתן לעלות על בעיות כמו חוטי חשמל חשופים, חיבורי חשמל רופפים ועוד. בעת בדיקת מערת האינסטלציה, תפקיד הבודק לבדוק את טיב הצינורות שהותקנו ואת מערכת הניקוז על מנת שבעתיד לא יהיו בעיות רטיבות. עבודת האיטום אשר נעשתה בנכס נבדקת במטרה למנוע נזילות עתידיות. מלבד בדיקת המקום באופן ממשי, הבודק מברר ובודק כי לבית יש את כל האישורים הנחוצים לה ונבנתה בהתאם לתקנים שהעמידה המדינה. עלות הבדיקה משתנה בהתאם לגודל הנכס, ככל שהנכס בעל מספר חדרים רב יותר כך העלות גבוהה יותר.

בדק בית – מחיר שחשוב לשלם

אך ישנם כאלו הנמנעים מהזמנת חברת בדק בית לפני ההחלטה על קניית בית פרטי או דירה חדשה או מיד שנייה. במקרים רבים רוכשי דירות מגלים לאחר הקניה כי רכשו נכס עם ליקויי בניה, ועליהם להשקיע ממון רב בתיקון הליקויים. כמה באמת שווה לכם בדק בית – מחיר שאולי כדאי לכם לשלם.

המחירים נעים בין 1500 שח לדוח בסיסי לדירה ועד לאלפי שקלים לבתים פרטיים גדולים, חברתנו מציעה מחירים מעולים פנו היום לקלבת הצעת מחיר

חשיבות בדק הבית

איתור ליקויי בניה לפני רכישתו של נכס מסויים היתה מונעת קשיים רבים,  וגם היתה מאפשרת לרוכש הנכס לקבל החלטה צרכנית אחראית ונכונה האם לקנות את הדירה או הבית, וכן כיצד ניתן להפחית את עלות תיקון ליקויי הבניה מעלות הנכס. לכן, חשוב במיוחד לבצע בדיקת בדק בית לפני קניית נכסים חדשים או מיד שנייה ולהימנע מטעויות של השקעה לא טובה,בדק בית מחיר ומהתמודדות עם עלויות התיקון הגבוהות והמפגעים העלולים להיות מסוכנים.

דוגמה לכך היא יכולת הגילוי של נזילות נסתרות, בעבר נדרשה פעולה אגרסיבית שכללה שבירת אריחים ופעולת קידוח בקירות המבנה. כיום, בעידן הטכנולוגי, פעולת גילוי ואיתור נזילות מיושמת באמצעים טכנולוגיים המאפשרים גילוי מהיר ומדויק של מקור הנזילה.

מפגעים בבתים מיד שנייה

חשוב לדעת כי ברוב המקרים בהם בודקים נכסים ישנים מגלים מפגעים ומאתרים ליקויי בניה. לכן סביר להניח כי בדירות ישנות יש להחליף את תשתית החשמל ואת הצנרת הישנה, הן של המים והביוב. לפיכך, בדיקה מקיפה ומקצועית לפני רכישת הנכס תאפשר ללקוח לדעת כמה עולה טיפול בליקויי בניה.

יש חברות בדק בית המציעות צוות מקצועי לתיקון הליקויים, בעוד אחרות רק מבצעות הערכת עלויות תיקון, אך לרוב יוכלו להמליץ על בעלי מקצוע מנוסים ומקצועיים בתחום הנדרש לתיקון או ימליצו כיצד לאתר בעלי מקצוע לתיקון הליקויים.

מומחים לאיתור לקויי בניה יודעים מניסיונם להעריך את המחיר הנדרש לתיקון הליקויים, ולכן יש לראות בדו"ח המופק על ידי המומחה כאמת מידה לעלות התיקון. אגב, במקרה בו מגיעים לבית המשפט כאשר רוכשים נכס לקוי ופגום או ברכישת נכסים חדשים מקבלן ניתן להיעזר בדו"ח של חברת בדק הבית כמסמך בעל תוקף משפטי. לכן חשוב לבחור חברת בדק בית מקצועית ומנוסה הפועלת כחוק ויש לה מוניטין בענף.

בדק בית – מחיר שלא כדאי לחסוך בו

תביעות בעניין ליקויי בנייה הפכו בשנים האחרונות לדבר שבשגרה והדבר הפך לנטל גדול מאוד על בתי המשפט בישראל. אחת הסיבות לכך היא גם עלייה בעלות הבנייה, הן בעלות החומרים והן בעלות כוח האדם. זוהי ככל הנראה הסיבה לכך שקבלנים כיום מוצאים את עצמם מתמודדים עם עלויות גבוהות יותר מהמקובל בשנים עברו. ולכן היום, הם מנסים לחסוך בעלויות. בשל כך בהחלט סביר להניח כי מפעם לפעם איכות הבנייה תינזק.

תביעה שהוגשה לביהמ"ש וצורפה לה חוות דעת, מחייבת את ביהמ"ש להפעיל מומחה מטעמו. אולם,בדק בית המחיר מומלץ לצרכן בין 1000 שח ל4000 שח יכול למנוע את כל ההליך המשפטי  כאשר מתגלים פערים גדולים בין חוות הדעת שהוגשה לביהמ"ש ובין זו של מומחה ביהמ"ש. הרי שאז עולות שאלות רבות לזהות המומחה מטעם הדיירים, וחוות הדעת שהופקה על ידו. יתרה מכך, במקרים בהם חוות הדעת נופחו לערכים לא ריאליים או לחילופין שנמצאו בהם פגמים מהותיים, עלול ביהמ"ש לפסוק הוצאות כנגד התובע. דבר המייצר מפח נפש גדול, בעיקר לצד התובע, בעל הנכס.

למה זה קורה? הישראלי הממוצע עושה סקר שוק ומחליט על הזול מבין כל החברות שבחן. אבל כאשר מדובר בתחום בדק בית, מחיר הוא רק גורם אחד, האחרון שיש להתייחס אליו.

איך בוחרים חברת בדק בית

בעידן האינטרנט קל לאתר חברות בדק בית. שהרי כל שעליכם לעשות הוא לחפש באחד ממנועי החיפוש ולגלוש לאתרים של החברות השונות. דרך נוספות לאיתור חברות בדק בית מקצועיות ומנוסות היא להיעזר באינדקס מקצועי, וכך ניתן ליהנות משירות מתקדם הכולל איתור חברות לפי אזור גיאוגרפי, בדק בית מחיר  סינון תוצאות לפי סוג השירות, ולרוב ניתן גם להשוות מחירים ולבחור בהתאם.

חשוב מאוד לבחור בחברה מקצועית בדק בית מחיר , מנוסה ובעל מוניטין. כדאי לזכור כי עלות הבדיקה היא פרט שולי לעומת הנזק העלול להיגרם לכם ברכישת דירה או בית בו תגלו לאחר הרכישה ליקויי בניה מסוכנים, וכמובן יקרים לתיקון. לכן, אין ללכת שבי אחרי המחיר הנמוך ביותר אלא יש לבדוק מספר חברות ולאחר סינון ראשוני, מומלץ ליצור קשר עם מספר חברות, על מנת להתרשם כבר בשיחת הטלפון מהשירות ומהמקצועיות של החברה. כך, תוכלו לבחור מומחה מקצועי ותיהנו משירות אדיב, מייעוץ מקצועי ומבדיקה מקיפה שתימנע מכם הפסדים כספיים, תביעות ארוכות בבתי המשפט ומפח נפש כבד.

בנוסף, באינדקס מקצועי ניתן לקרוא המלצות על החברות השונות ולהתרשם מהמקצועיות ומהשירות של חברות בדק בית במחיר מעולה בית

בדק בית מחיר