רכישת דירה או בית הוא לרוב המוצר היקר ביותר שתקנו בחיים שלכם ולכן אתם חייבים להיות בטוחים כי המוצר אותו רכשתם הנו מוצר איכותי ועומד בתקנים הישראלים אנו מומחים בביצוע בדק בית בדירות חדשות מקבלן ודירות יד שנייה, בדק בית בבתים פרטיים, בדק בית בשטחים ציבוריים בבניינים משותפים, בדק בית בבניה ציבורית.

 בין אם אתם עוברים לדירה חדשה או חוזרים לדירה לאחר שיפוץ, עלכם לעשות בדק בית מתועד ויסודי. אנחנו יודעים שאתם רוצים לפרוק את כל החפצים ולהתחיל לקשט ולרהט, אך בדיקה יסודית של כל הבית, היא פעולה חשובה שאין לוותר עליה. כאשר אתם מגיעים לדירה החדשה, תפקידו של הקבלן האחראי על הבניה או השיפוץ, לתקן את כל הליקויים הקיימים-תפקידנו להעביר לכם דוח הנדסי עם כל הליקויים.

מה זה בדק בית?

בדק בית, הוא מונח או כינוי לתקופת הבדק, תקופה קבועה העומדת לרשות הדייר החדש, בעת העמדת הדירה לרשותו. על פי בדק בית חוק המכר, התקופה מתחילה בעת מסירת הדירה ואורכה מספר שנים, תלוי בסוג הליקוי. אנו נפרט את סוגי הליקויים ואת הזמנים בהם אורכת תקופת הבדק שלהם, בהמשך.

חוק המכר, נועד להגן על רוכשי הדירה מפני בניה רשלנית, שלא לפי תכנית הבית או שלא לפי תקנות הבניה והבטיחות השונות. חוק זה מאפשר לרוכשי הנכס לתבוע את הקבלן המבצע (ע"י תיקון הנזק או פיצוי כספי מתאים) עבור ליקויי בניה או תקלות אשר התגלו בנכס לאחר קבלת הבית.

מהי תקופת הבדק ומהי תקופת האחריות לפי חוק המכר?

יתרונות בביצוע בדק בית

בדק בית מקצועי לדירות חדשות

ביקורת מבנים ואיתור נזילות

7 שנות אחריות

איתנות פיננסית ושרות לקוחות מעולה

מבטיחים שתהיו לקוחות ממליצים

ביקורת מבנים

אנו מומחים לביצוע ביקורת מבנים בכל סוגי המבנים החל מבניה קלה של בתים פרטיים ועד לביקורת מבנים משותפים ורבי קומות ומתן דוחות לבתי משפט
פנו אלינו לייעוץ ראשוני

שקט נפשי

יותר מהכל אנו נותנים לכם שקט נפשי להיות בטוחים כי הנכס שרכשתם עומד בתקנים הישראליים לבניה והנדסה . שירות הלקוחות שלנו הםך אותנו לחברה המובילה בישראל

בדק בית בדירות מקבלן

אנו מתמחים בביצוע בדק בית בדירות מקבלן, חברתנו גאה להוביל את הענף לביקורת מבנים בעזרת שימוש בטכנולוגיה מתקדמת

פיקוח בניה

אנו מציעים שירותי פיקוח בניה וליווי מלא לפרויקטים הנדסיים על ידי מהנדסי החברה.הניסיון הרב שצברנו במהלך השנים יבטיח לכם שקט נפשי ופרויקט מוצלח עם אחריות ל-7 שנים

ביקורת שטחים ציבוריים בבניין

ערכיכת ביקורת מבנים בשטחים משותפים בבניינים, בדיקת מאגרי מים,לוביים,נזקים בשלד המבנה,בדיקת מערכות הבניין והשטחים הציבוריים

דוחות הנדסיים

עריכת דוחות הנדסיים למציאת ליקויים בכל סוגי הנכסים לצורך תביעת קבלן על איכות עבודה ירודה

אנשים רבים אינם יודעים מה זה בדק בית ובכך הם נכנסים לתוך נכס בצורה עיוורת ומשאירים את הדלת פתוחה לסכנות, ליקויים והוצאה של סכומי כסף משמעותיים.

מה זה בדק בית

בדק בית הינו שירות הכולל אבחון מלא של מצב הנכס והתשתיות הקיימות בו, איתור ליקויים, זיהוי אזורי בעייתיים והמצאת דו"ח כולל. שירות זה מבוצע על ידי צוות של אנשי מקצוע מומחים ומנוסים אשר נעזרים בציוד מתקדם בכדי למנוע פגיעה בנכס במהלך האבחון ולוודא שאין שום פינות חשוכות בהן יכולות להסתתר צרות. היעזרות בבית עסק מקצועי אשר מבצע שירותי בדק בית תעזור לך לעשות את כל ההחלטות הנכונות כיום ולהימנע מסיבוכים בעתיד.

למי כדאי לברר אודות מהותו של בדק הבית

מכיוון ושירותי בדק בית הינם כוללים ורלוונטיים לפני כל כניסה ויציאה מנכס, לכל אדם חשוב להכיר את השירות והדו"חות אשר מופקים לאחריו. בין אם ברצונך למכור נכס ועלייך להיכנס לעסקה עם לב שלם בכדי שלא תחזור ותרדוף אותך בעתיד או שברצונך לרכוש או אפילו להתחיל שכירות על נכס ועלייך לדעת בדיוק מה מצבו, שירות בדק בית מקצועי הוא הדרך היחידה לקבל תמונת מצב מלאה, מפורטת ומוכרת על ידי כל הגופים הרלוונטיים של הנכס המדובר.

בדק בית לפני רכישה של נכס

רכישה של נכס היא אחת מהעסקאות המשמעותיות ביותר שיעשו מרבית האנשים בחייהם, מסיבה זו חשוב שלא להיכנס אליה עם עיניים עצומות. נכסים חדשים ומשומשים כאחד עלולים להכיל ליקויים, עיגולי פינות בטיחותיים ואפילו סכנות אמתיות לדיירי הנכס. מעבר לכך שביצוע בדק בית מקצועי ישמור עלייך מפני כל אלה, איתור הליקויים יכול להשפיע בצורה משמעותית על המחיר הסופי ועל ההתחייבות שייקח על עצמו המוכר. בנוסף, מבחינה משפטית דו"ח של בדק בית מוכיח את מצב הנכס ברגע הכניסה אליו.

בדק בית לפני כניסה לשכירות

הסכם שכירות הינו חוזה מחייב בו הצד משכיר מקבל זכויות ולוקח אחריות על נכס מדובר, היכרות כל הצדדים של הנכס היא חיונית בכדי להגן על עצמך. הדו"ח אשר מתקבל לאחר סיום בחינת הנכס הינו מוכר במוסדות הרלוונטיים והוא יכול לעזור לך להינע מלקחת אחריות על ליקויים או אפילו תופעות לוואי של ליקויים אשר קיימים מלפני כניסתך לנכס. ללא הוכחות לכך שהנזק היה קיים לפני כניסתך לנכס, אין לך שום הבטחה שהאחריות על תיקונו לא תיפול עליך.

בדק בית לפני מכירה של נכס

מכירה של נכס היא עסקה משמעותית אשר יכולה להישאר איתך זמן רב אחרי שברצונך להשאיר אותה בעבר. האחריות על מצב הנכס בזמן המכירה מוטלת על המוכר וללא דו"ח מפורט על מצב הנכס לפני המכירה אחריות זו יכולה לרדוף אותך.

 

 

התקשרו עכשיו