חברות בדק בית השוואת מחירים

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

כאשר אתם רוכשים דירה, בין אם מדובר בדירה מקבלן ובין אם מדובר בדירה יד שנייה, הדבר המומלץ ביותר לעשות לפני שנכנסים לבית החדש יהיה לבצע השוואת מחירים לחברות בדק בית.

למה חשוב להזמין חברת בדק בית?

חברת בדק בית מקצועית תעשה לך בדיקה מקיפה וכוללת אשר בסופה יונפק לכם דו"ח מקצועי לגבי הליקויים אשר נמצאים בדירה החדשה, אל תהיו בטוחים כי אם קניתם דירה חדשה מקבלן אז אין ליקויים ואין צורך בבדיקה מעמיקה, גם בדירות חדשות מקבלן תוכלו למצוא המון ליקויים בהמשך, דבר אשר יכול לגרום לכם נזק רב, וכן הוצאות כלכליות גבוהות בעתיד, בשביל להטיח כי דבר כזה לא יקרה לכם חשוב להזמין חברת בדק בית אשר תוכל לבדוק זאת בצורה מקצועית.

כלי מדידה ומחשבון

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים חברת בדק בית?

לפני שאתם מזמינים חברת בדק בית, חשוב שתעשו בירורים מקיפים לפני שאתם מזמינים את החברה המדוברת, מומלץ לבדוק את הניסיון של החברה, האם החברה מספיק שנים בתחום כך שתוכלו להיות בטוחים כי אכן בחרתם חברה עם ניסיון רב ולא פחות חשוב מקצועית, אשר יכולה להבטיח לכם כי בדק הבית יעשה ברמה מקצועית ואיכותית, כך שתוכלו לדרוש תיקון של כל הליקויים הקיימים לפני קבלת המפתח לבית, כך שעם הליקויים יתמודד הקבלן ואתם תוכלו לקבל דירה ראויה למגורים.

השוואת מחירים

כאשר אתם מבצעים בדיקה לגבי חברת בדק בית, מומלץ עבורכם לעשות השוואת מחירים בין חברות מסוימות העוסקות בתחום, זאת בכדי להבטיח כי המחיר אותו תשלמו הינו מחיר הוגן ולא מעל הממוצע בתחום זה, אך תמיד חשוב לזכור כי הזול ביותר לא חייב להיות המומלץ ביותר, לא כל מה שזול הוא המשתלם ביותר, לפעמים חשוב לבדוק ואם אכן יש צורך כדאי לשלם קצת יותר עבור הבדק בית אך להיות בטוחים כי הבדיקה תיעשה בצורה יסודית ביותר.

המלצות על חברות בדק בית

כאשר אתם עושים בדיקה לגבי חברה טובה של בדק בית, תמיד מומלץ לבדוק המלצות על אותה חברה, חשוב לבדוק האם אותה חברה קיבלה מספיק המלצות אשר יכולות להבטיח לכם כי הם אכן מקצועיים, במידה ובאתר החברה אתם לא מוצאים תוכלו לבדוק האם לאותה חברה קיימת רשת חברתית במידה וכן בדקו את ההמלצות על החברה שם.

דבר נוסף שיכול לעזור לכם הוא להיעזר בחברים קרובים או משפחה, האם מישהו מהם עשה בעבר בדק בית אצל אותה חברה, במידה וכן תוכלו לקבל מהם מספיק המלצות אשר יכולות לעזור לכם להחליט האם אתם מעוניינים לרכוש את שירותיה של אותה חברה.

מה חשוב בחברת בדק בית?

חשוב שהחברה תהיה בעלת ניסיון רב שנים, בנוסף חשוב לבדוק כי אותה חברה הינה חברה אשר מעסיקה מומחים בתחום בדק הבית, זאת מכיוון שמומחה בתחום יוכל לעשות את העבודה הטובה ביותר, איש מקצוע איכותי עם וותק וניסיון בתחום לא ייתן לשום ליקוי לחמוק מעיניו, הוא יעבור על הדירה ועל כל מה שעליו לבדוק עבורכם, כך שתוכלו להיות בטוחים כי אכן כל הליקויים נמצאו, וכספכם הולך למקום בטוח אשר בסוף הבדיקה תקבלו דוח מפורט על הליקויים אשר נמצאו בדירה.

מה מומלץ לעשות כאשר מצאתם חברת בדק בית?

לאחר שעשיתם השוואת מחירים בין חברות בדק בית, וכן בדקתם את הניסיון שלה בתחום, מומלץ להגיע גם למשרדי החברה לפגישה, ברגע שתראו את משרדי החברה תוכלו לדעת לפי הנראות שלה האם מדובר בחברה מספיק מקצועית אשר באמת יכולה להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לביצוע הבדיקה, חשוב לראות כי אנשי החברה אכן אנשים שירותיים אשר ייתנו לכם את השירות הטוב ביותר שתוכלו לקבל.

כלי בניה

במה תלוי מחיר בדק בית?

מחיר של בדק בית משתנה, ותלוי בכמה פרמטרים:

  • האם מדובר בדירה אשר נמצאת בבניין או בדירת קרקע?
  • האם מדובר בדירה יד שנייה או דירה חדשה מקבלן?
  • האם הדירה קטנה או גדולה?
  • כמה חדרים יש בדירה?
  • האם הדירה במהלך שיפוצים?

בהתאם לפרמטרים אלו חברת בדק בית תוכל לתת לכם הצעת מחיר.

למה חשוב שחברת בדק בית תהיה מקצועית?

חברת בדק בית מקצועית תשלח אליכם מהנדס אשר עושה את עבודתו זמן לא מועט, דבר זה הינו חשוב כי מהנס בעל ניסיון רחב יוכל לעשות את הבדיקה בצורה המקצועית ביותר, כך שלא יפספס אף ליקוי, זאת מכיוון כי ישנם לא מעט ליקויים אשר קיימים אך סמויים מהעין, כמו רטיבות בקירות עקב איטום לא תקין, ליקוי זה יכול להיות קיים ברוב המקרים אך מהנדס מקצועי אשר עושה את עבודתו כראוי לא יפספס ליקוי שכזה, דבר זה יוכל לחסוך לכם עלויות רבות בהמשך.

מה צריכים לקבל מחברת בדק בית בסוף הבדיקה?

בסוף בדיקה מקיפה של מהנדס, חברת בדק בית צריכה להוציא לכם דוח מפורט עם כל ליקויי הבנייה הקיימים, ישנם מקרים בהם מומלץ לסגור עם החברה כי לאחר תיקון כל הליקויים תתבצע בדיקה נוספת שתוכל לזהות כי אכן כל הליקויים טופלו כראוי, כך תוכלו סוף סוף לקבל את מפתחות הבית לדירה לה אתם מחכים זמן רב, וכמובן לדירה שהשקעתם בה את כל ממונכם, לכן, חשוב לא לוותר על בדיקה כזו, ללא בדיקה כזו מקצועית לא תוכלו לזהות את כל הליקויים אשר נמצאים בדירה החדשה שלכם.

סיכום

חברת הדר בדק הינה חברה אשר ברשותה מהנדסים מקצועיים ואיכותיים המגיעים עם הידע הרצוי לבצע בדיקה מקיפה, אז אם אתם מעוניינים בבדק בית צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

צרו עימנו קשר

החזון שלנו

לאורך שנים של פעילות בתחום, בנתה הדר בדק בית מתודולוגיות בדיקה מתקדמות המאפשרות לנו לבצע ביקורת מבנים ובדיקות בדק בית בצורה מאוד יסודית וממצה, ללא שום אפשרות לכך שליקוי בנייה כלשהו יחמוק מעינינו. כל בודק מטעמנו נשלח אל בית הלקוח עם רשימת בדיקות מסודרת של כל האלמנטים הדורשים בדיקה על מנת לקבל תמונה מלאה של ליקויי הבניה במבנה.

-הדר בדק בית-

אזור צפון

אזור מרכז, דרום