צובר גז

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אם אספקת הגז לביתכם מבוססת על בלוני גז שאותם עליכם להזמין מעת לעת מחברת גז אזורית, ייתכן שהגיע הזמן להתקין צובר גז, שיחבר אתכם אל מקור אספקה קבוע ורציף של גז. יחד עם זאת, כדאי וחשוב להבין את כל המשמעויות של התקנת צובר כזה, לרבות עלויות ההתקנה, עלויות החיבור ועלויות דמי המנוי החודשיים שיהיה עליכם לשלם. האם זה יוצא יקר יותר מאשר בלונים? נבחן זאת בשורות הבאות.

מהו צובר גז?

ממש כמו תשתיות החשמל, המים והתקשורת בישראל, ישנה גם תשתית גז המובילה גז ביתי אל עשרות ומאות אלפי בתים ברחבי ישראל. צובר גז הוא למעשה המנגנון דרכו יכול כל בית להתחבר אל תשתית הגז המרכזית, ובתנאי שתשתית כזאת אכן מגיעה אל אזור המגורים הספציפי. המדובר למעשה על מיכל שאותו טומנים עמוק באדמה בקרבת הבית, ואל המאגר הזה מוזרם גז באופן קבוע על ידי תשתית הגז המרכזית, כשהבית מחובר אל המאגר וצורך ממנו גז על פי הצורך.

האם צובר גז זול יותר מבלוני גז?

סביב עניין הנוחות אין כל ספק – צובר גז הוא לבטח נוח יותר מאשר בלוני גז שאותם יש לפרק ולהרכיב, להזמין בזמן ולפעמים גם להיתקע בלי גז כי "שכחנו להזמין". השאלה היא האם מדובר גם בפתרון שהוא זול יותר. אנשים רבים המתקינים צובר גז מגלים פתאום שעליהם לשלם דמי מנוי חודשיים על כך שהם מחוברים למערכת המרכזית. דמי מנוי אלה גורמים להם לחשוב שבסופו של דבר הגז עולה להם יותר, אך לא כך הוא.

גז מבלוני גז הוא ללא ספק יקר יותר מאשר גז המסופק ממערכת הגז המרכזית, והסיבה לכך היא ברורה: הובלת בלוני גז. הובלת הבלונים והפיזור שלהם בין כלל הלקוחות, לרבות התקנת הבלונים ובדיקתם בכל פעם מחדש, כל אלה עולים כסף רב. על כך אפשר להוסיף את עלות הבלונים עצמם שנשחקים מעת לעת, ומחייבים תחזוקה שוטפת על ידי חברת הגז המספקת את הבלונים.

אז נכון שלאחר התקנת צובר גז תקבלו חשבון חודשי ובו יהיה עליכם לשלם דמי מנוי חודשיים קבועים, אבל מדובר בעלות שולית וזניחה ביחס לעלות ששילמתם כאשר הזמנתם בלוני גז בהובלה אישית עד הבית.

צובר גז

מי עושה צוברי גז?

אם אתם מעוניינים לעבור מבלוני גז לצובר גז, תוכלו להזמין כל קבלן ביצוע המבצע עבודות תשתית בענף הבנייה. יחד עם זאת, במקרה של גז תהליך זה חייב להיות מלווה ולקבל אישור של טכני גז מוסמך, וזאת על פי החוק. קבלן העוסק בתחום ידע להגיע עם הטכנאי המוסמך על מנת להשלים את המשימה. שימו לב שהקמת צובר הגז כרוכה כמובן בעלות לא פשוטה של חציבה, חיבור למערכת הגז המרכזית והצובר עצמו, אך בטווח הארוך מדובר בחיסכון גדול.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

התקשרו עכשיו

אזור צפון

מרכז ודרום