פינוי דירה לפני שיפוץ לכל הבית

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

על המשכיר למסור לשוכר הודעת פינוי בכתב לפחות 30 יום לפני המועד בו בכוונתו לפנות את השוכר. ההודעה צריכה לכלול את התאריך שבו הם מתכננים לפנות את השוכר, וכן עליה להודיע להם שיש להם זכות לערער על פינוי זה. אם אין הסכם שכירות, אזי המשכיר יכול להוציא הודעת פינוי בכל עת. אם אתה שוכר ואתה מקבל הודעת פינוי מבעל הבית שלך, אז הצעד הראשון שלך צריך להיות לעיין במסמך זה בקפידה ולהבין מה זה אומר עבורך. ייתכן שתרצה לפנות לעורך דין או למשרד לסיוע משפטי לקבלת סיוע בהבנת זכויותיך במסגרת תהליך זה.

המשכיר צריך לפנות את השוכר מהדירה לפני שיפוץ

פינוי הוא הליך משפטי שידרוש צו בית משפט והודעת פינוי. הודעת פינוי היא מסמך המודיע לשוכר על פינויו ונותן לו פרק זמן מסוים לפינוי דירה לפני שיפוץ לכל הבית הנכס לפני שיוסרו בכוח על ידי רשויות החוק. משך הזמן משתנה בהתאם למקום מגוריכם, אבל זה יכול להיות בין שבועיים לשלושה חודשים. יש למסור את ההודעה באופן אישי או להדביק על דלת יחידת ההשכרה. לאחר ההגשה, אם הם לא עוזבים, אז הם מסיגים גבול ורשויות אכיפת החוק יכולות להסיר אותם ללא צורך בהליך משפטי נוסף. אם אתה בעל בית, אולי כדאי לפנות את השוכר לפני שיפוץ הבית כולו. הסיבה לכך היא שאם יש דיירים אחרים בבניין, ייתכן שהם לא יהיו מוכנים לצאת. כדי לפנות את הדייר שלך, תצטרך לספק לו הודעת פינוי. כדאי לכלול גם חבילת רילוקיישן הכוללת עלויות הובלה ואחסנה וכן עזרה במציאת מקום מגורים חדש. אם הם מסרבים לעזוב לאחר סיום תקופת ההודעה המוקדמת, אז אתה יכול להגיש תביעת פינוי.

לבעל הבית יש זכות לפנות את השוכר לפני שיפוץ כל הבית

יש להודיע לדייר מראש, והוא יכול לסרב לפינוי זה. אם הם מסכימים, אזי בעל הבית יכול להתחיל בהליך הפינוי באופן מיידי. אנשים רבים המתגוררים בדירות מתמודדים לא פעם עם בעיית פינוי לפני שיפוץ. בעל הבית רוצה לשפץ את כל הבית ולכן הוא צריך שכל הדיירים יעזבו את דירותיהם לפרק זמן מסוים. השוכר צריך להיות מחוץ לדירתו לפרק זמן מסוים, בדרך כלל 6-12 חודשים. בזמן הזה הם יצטרכו למצוא מקום מגורים אחר ולשלם שכר דירה על המקום הזה כמו גם על דירתם הישנה. זה יכול להיות ממש יקר ולפעמים לא ייתכן שהדייר ימצא בית חדש בפרק זמן כה קצר. בעל הבית יכול גם לפנות שוכרים לאחר שיפוץ אם הוא רוצה אותם לפני שהם נכנסים חזרה. לבעל הבית יש זכות לפנות את השוכר מדירה לפני שיפוץ הבית כולו. זה לא משהו שעושים לעתים קרובות, אבל זה יכול לקרות. המשכיר צריך לתת הודעת פינוי, שהיא לפחות 30 יום. השוכר תמיד יכול לסרב לעזוב ולהישאר בדירה עד לסיום השיפוץ, אך אם יעשה זאת, ייתכן שיאלצו לשלם בעצמם את הוצאות המחיה שלו במהלך הזמן הזה. החוק בהולנד קובע שניתן לפנות שוכר מדירה שכורה אם בעל הבית רוצה לשפץ או לשנות את הייעוד של כל הבית. עוד קובע החוק כי בזמן זה השוכר יכול לשכור דירה נוספת רק אם לא יתאפשר לו להישאר במקומו הנוכחי.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: