פרגולות אלומיניום

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

 

במדינה כמו ישראל, שחם בה במשך רוב חודשי השנה, כדאי מאד לחשוב על פיתרונות הצללה ברמה הגבוהה ביותר, שיחזיקו לאורך זמן וגם יעלו בצורה נורמלית ולא יקרה מדי. לא בכדי פרגולות אלומיניום הן הפרגולות הנפוצות בותר היום. הן מגינות עלינו מהגשם שיורד בעוצמה או מהשמש הקופחת, ומספקות פתרון הצללה איכותי ביותר שמחזיק לאורך זמן רב מאד. מעבר לכך, פרגולות העשויות מאלומיניום נחשבות לחזקות ועמידות בפני פגעי מזג האוויר ובפני השפעות שונות של מזיקים שונים. רבים שואלים איך מתקינים פרגולות והאם ניתן לבנות פרגולה באופן עצמאי. ובכן, אם יש לכם ניסיון בנייה כלשהו, ניתן לעשות זאת, אך פעמים רבות כדאי לפנות לאנשי מקצוע שמכירים טוב יותר את העבודה. פרגולות מאלומיניום המורכבות בעיקר מפרופיל אלומיניום, הן המוצר הטוב ביותר לייצור ערכת פרגולה להרכבה עצמית, בואו נראה איך בונים פרגולה.

איך בונים פרגולת אלומיניום

איך בונים פרגולה מאלומיניום או לחליפין איך בונים פרגולה מאלומיניום דמוי עץ? ובכן, אם אתם בכל זאת מעוניינים לעשות זאת בעצמכם, כדאי לקחת כמה דברים בחשבון :

  • לפני הזמנת התקנת פרגולות בחרו את הפרגולה המתאימה. קיימים סוגים שונים של פרגולות אלומיניום העשוים מפרופילי אלומיניום. אחד הדברים שכדאי לשים אליהם לב הוא שלפני שמתקינים את הפרגולה בוחרים את הסוג המתאים לכם באופן מדויק ולא מתפשרים.
  • כדאי לתכנן טוב טוב את שלב ההתקנה של הפרגולה. יש צורך לבחון את השטח בו היא תעמוד ולמדוד אותו. מדובר בשטח ישר או נטוי? יש בכלל מספיק מקום לפרגולה הזאת או שצריך להסתפק בפרגולה קטנה יותר?
  • צריך לעגן את הפרגולה בצורה המיטבית. לחפור בורות ולצקת לתוכם בטון ואז לעגן גם את התושבות. את עמודי הפרגולה מבריגים לתוך התושבות.
  • מעגנים את הקורה הנגדית.
  • בונים את הגג – שר הקורה הנגדית מעוגנת, ניתן לחבר בזהירות את קורות הגג אל התושבות.

זהו אינו מדריך שלם

לבניית פרגולה וחשוב מאד להיצמד להוראות היצרן על מנת שהפרגולה שלכם תהיה העמידה ביותר והאיכותית ביותר שהיא יכולה להיות. אם אתם לא בטוחים במאת האחוזים שאתם כשירים לבנות פרגולה כדאי מאד שתקראו למומחה שיתקין לכם אותה בקלות, בזהירות ובבטיחות. כמו בכל דבר, בשטח צצים שינויים המצריכים לתכנן בהתחשבות אליהם. קיימות חברות אשר יבצעו את המדידה בשטח בעבורכם וכך, ייצרו או יספקו לכם קיט פרגולה, או קיט גדר להרכבה עצמית לצורך העניין, שמותאמת ספציפית לשטח המיועד.

אז כמה עולה פרגולה ?

הכול תלוי בחברה שמציעה אותה ובסוג הפרגולה. למשל, פרגולות אלומיניום דמוי עץ מחיר שעשוי להיות שונה בפרגולות אלומיניום שלא נצבעו בצביעה מיוחדת היוצרת את המראה של העץ. בחירה באלמנטים שונים, כמו סנטף, מנגנון חשמלי, התקנה ועוד. כך או כך, חברה מקצועית תשמח לענות על כל השאלות ולקבוע מחיר הוגן, בהתאם לעבודה שיש לבצע.

 

 

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

התקשרו עכשיו

אזור צפון

מרכז ודרום