איך מעצבים את החלל המרכזי של הבית ללא מעצבי פנים?

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

החלטתם שהגיע הזמן להפוך את החלל המרכזי של הבית למעוצב ויפה, כזה שכיף לסיים בו את היום, אך אין לכם כעת תקציב גדול להשקיע במעצב\ת פנים שיסייעו לכם? במאמר הבא תוכלו לקבל מספר טיפים שיסייעו לכם לעצב בעצמכם.

טיפ מספר 1 – מדידות

כל עיצוב בבית חייב להתחיל קודם במדידות. יש לקחת מטר ולמדוד אורך ורוחב של החלל ואם יש לכם בעיה של תקרה נמוכה, אז חשוב למדוד גם עומק.

קחו מחברת וכתבו לכם את המידות, כך שתוכלו לקחת אותן אתכם כשאתם הולכים לרכוש רהיטים עבור החלל.

ידיעת המידות הנכונות של החלל, תאפשר לכם לרכוש רהיטים שאינם גדולים מידי ואינם קטנים מידי וזה חלק בלתי נפרד מההרמוניה העיצובית שאתם רוצים לייצר בחלל זה.

טיפ מספר 2 – תקציב

לפני שאתם מתחילים במשימת העיצוב, שבו לתכנן תקציב שאתם יכולים לעמוד בו. קחו בחשבון שיפוץ של קירות במידת הצורך, צביעה, רכישה של רהיטים חדשים ואקססוריז כמו ווילונות ושטיחים.

תוכלו לעשות רשימה של כל הדברים שאתם הולכים לשנות ולחלק את התקציב בהתאם אליהם.

מי שעשה שיפוץ או שינוי עיצובי בעבר, יודע שאם אין תקציב מוכן מראש, הסיכוי להיקלע למצבי סיכון כלכליים הוא גדול. תכננו את התקציב לפי תכנו שאתם מסוגלים לעמוד בו.

טיפ מספר 3 – בחירת סגנון

השלב הבא בעיצוב של החלל המרכזי או כל חלל אחר בבית הוא בחירת הסגנון העיצובי. עליכם לדעת האם אתם מעוניינים בעיצוב כפרי, מודרני, בוהו שיק או קלאסי.

לכל אחד מהסגנונות הללו יש קווים עיצוביים ברורים, כאשר שילוב בין הקווים יכול לייצר בלאגן בעיניים במקום הרמוניה, לכן השלב הזה חשוב מאוד.

אם אתם לא יודעים באיזה סגנון לבחור, נסו להבין האם אתם אנשים שאוהבים מראה נקי מאוד כמו בסגנון המודרני או שאתם מעדיפים מראה חם שיש בו הרבה פריטים כמו בסגנון הכפרי.

טיפ מספר 4 – בחירת צבעים

חלק עיקרי מאוד בעיצוב של חללים הוא בחירת הצבעים. ואיך בוחרים צבעים? הדרך הטובה ביותר היא להיעזר בגלגל הצבעים כאשר המטרה לבחור שני צבעים עיקריים המנוגדים אחד לשני.

את שני הצבעים שבחרתם ניתן לשלב במספר טונים. כך למשל, ירוק וורוד הם שני צבעים מנוגדים זה לזה ולכן הם מתאימים יחד. ניתן לחבר בין ירוק פסטל לוורוד עדין וניתן גם לשלב בין גוונים שונים של ירוק לגוונים שונים של ורוד.

טיפ מספר 5 – בחירת ריהוט

בסיום בחירת הצבעים, יש להתחיל בחיפוש רהיטים מתאימים לחלל. אם אתם הולכים על שיפוץ ועיצוב לטווח ארוך, מוטב להשקיע ברהיטים יוקרתיים כמו שניתן למצוא בחנות העיצוב נטורה רהיטי יוקרה, ששם תוכלו למצוא מגוון רחב של רהיטים מעוצבים במחירים מצוינים.

כמובן שבכל רכישה, חשוב שתיקחו אתכם את המידות של החלל, על מנת שתרכשו ריהוט שמתאים בגודלו.

לסיכום, עיצוב חללים באופן עצמאי זו משימה בהחלט אפשרית אם עושים אותם בשלבי העבודה הנכונים ולא רוכשים פריטים ללא תכנון מראש.. עקבו אחר השלבים ועצבו להנאתכם.

רהיטים

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

התקשרו עכשיו

אזור צפון

מרכז ודרום