המוצרים שיהפכו את הבית שלכם לנוח יותר

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מתי אנו מרגישים נוחות בבית שלנו? כאשר החפצים שיש בו מתכנסים בצורה חלקה עם השימוש בהם ואינם יושבים בארונות או במקומות שונים בבית מבלי שישתמשו בהם במשך זמנים ארוכים. בעניין זה חשוב לדעת שיש פריטים שכל בית חייב שיהיו לו, אך מומלץ להתאים את הסוג שלהם בהתאם לשימוש שלכם. במאמר הבא נציג כמה מהפריטים האלו ונסביר איך רוכשים אותם בצורה נוחה ופשוטה לבית.

מוצרי ארגון ואחסון

אם אתם מחפשים להפוך את המטבח שלכם לנוח וגם פשוט לבית, אתם חייבים למצוא מוצרי ארגון ואחסון פרקטיים. הנה מספר מוצרי חובה שיעשו לכם סדר:

1. פח מעוצב

כשחושבים על פח, חושבים על הפסולת שתשימו בו, אך אם אתם רוצים שהוא יהיה פרקטי עבורכם, עליכם לחשוב על כמה היבטים חשובים:

·       עומק הפח – במטבחים יש פסולת רבה ולכן יש חשיבות לרכישת פח עמוק מספיק המאפשר להכניס אליו כמות פסולת גדולה.

·       רוחב הפח – יש לבדוק היטב מה רוחב הפח על מנת שתוכלו להתאים לו שקיות. מומלץ ללכת לראות גדלים של שקיות ולוודא שהן חזקות מספיק ורק לאחר שתעשו זאת, בחרו את רוחב הפח הרצוי.

·       דבשת הפח – וודאו שאתם רוכשים פח עם דבשה חזקה שניתן ללחוץ הקלות עם הרגל.

·       עיצוב הפח – בסופו של יום, הפח נמצא במטבח שלכם ואם אתם רוצים שהוא ישתלב בצורה חלקה עם האסטטיות של המטבח, אז כדאי לכם להשקיע בפח מעוצב. 

 

2. מעמד ייבוש לכלים

מעמד ייבוש לכלים הוא אחד המוצרים הכי שימושיים במטבחים. במקום שתניחו את כל הכלים על מגבות שהמים נספגים בהם, תוכלו לרכוש מעמד איכותי עם מספיק מקומות המיועדים להעמדת הכלים לייבוש בצורה נוחה.

עיצוב פרקטי בשולחן האוכל

1.     מפת שולחן שעוונית

התכנסתם לארוחה, שמתם מפה לבנה על השולחן, סיימתם לאכול ושוב המפה עם מלא כתמים? זה הזמן לעבור למפה שעוונית שניתן לנקות עם מטלית בקלות.

את מפת השעוונית ניתן להניח באופן קבוע על השולחן ומעליה לשים מפת בד שאתם אוהבים. כאשר תתכנסו לארוחה, פשוט הורידו את מפת הבד המעוצבת למפת השעוונית ותוכלו לאכול מבלי לחשוש מכתמים.

2. בקבוק שמן\חומץ

רוצים לשפוך שמן או חומץ לסלט באופן מדוד? הדרך לעשות זאת היא לרכוש בקבוק שמן\חומץ עם פיה ייחודית המוציאה את השמן או החומץ בטיפות ולא בכמות עצומה. כמו כן, מדובר על בקבוק מעוצב שניתן להניח על השיש ועדיין להנות ממראה נקי.

3. שטיח ויניל למטבח

מי שמבשל במטבח יודע שבאזור הכיור קשה לשמור על ניקיון הרצפה בעיקר בגלל המים שמטפטפים מהידיים שלנו בעת שטיפת כלים. על מנת למנוע מהאזור להיות מלוכלך, ניתן להניח שטיח ויניל צבעוני שגם יכניס עיצוב ייחודי למטבח וגם ישמור על הרצפה מטפטוף המים.

לסיכום, אם אתם רוצים בית נוח ופרקטי, אמצו לכם מוצרים איכותיים שפשוט מסייעים בארגון ומאפשרים לכם לשמור על הסדר והניקיון לאורך זמן. זה הסוד הכי גדול של בתים נקיים ומסודרים.

בית

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

התקשרו עכשיו

אזור צפון

מרכז ודרום